Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Eva Burešová laškuje: Vařením čas s Přemkem nezabíjíme, děláme jiné věci...

Eva Burešová s Přemkem Forejtem.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
kuchyně

Přemek Forejt (34) patří mezi nejnadějnější mladé kuchařské talenty. Vaří v jedné z nejlepších českých restaurací, účinkuje jako přísný porotce v populární kuchařské soutěži MasterChef Česko a také chodí s oblíbenou herečkou a zpěvačkou Evou Burešovou (28). Byli hosty talkshow 7 pádů Honzy Dědka na TV Prima. Jak to mají doma s vařením? A chodí Eva ráda k Přemkovi do restaurace?

Jídlo vozí kurýr

Je vidět, že usměvavá zpěvačka Eva Burešová a potetovaný šéfkuchař Přemek Forejt září štěstím a ve vztahu jim to perfektně klape. Jak je známo, láska prochází žaludkem a v případě, že je váš protějšek uznávaný kulinářský mistr, by to mělo platit o to víc. V talkshow 7 pádů Honzy Dědka ale přiznali, že se na vaření často vykašlou, protože čas strávený společně je pro ně mnohem důležitější. "Včera jsme si uvařili společně. A dnes nám vařil kurýr. Nechali jsme si to přivézt. Nebudu vám říkat, že vaříme každý den," prásknul na ně Přemek. "Společný čas je pro nás tak strašně vzácný tím, že bydlíme tak daleko od sebe, že ještě to zabít tím, že budeme hodinu v kuchyni, je jednodušší to objednat a dělat různý věci, než to jídlo přivezou," dodala Eva potutelně a uvedla svého přítele značně do rozpaků. Herečka, kterou známe například ze seriálu Slunečná, si navíc přisadila, že kdyby její milý viděl, jak krájí mrkev, už by s ní nechtěl "probírat hluboký věci" a minule nechala krájení česneku raději na svém kuchaři a dívala se, jak mu to jde pěkně od ruky.

Šokující přiznání

Čím ale novopečená bronzová Slavice všem naprosto vyrazila dech, bylo to, že ještě nikdy nenavštívila Přemkovu olomouckou restauraci Entrée, ve které "šéfkuchaří". "Já jsem v té jeho restauraci nikdy nebyla. A doma nedělá pstruha. Je pravda, že před pár dny jsme měli večeři a ta se skládala ze slaných brambůrků pro mě, s jarní cibulkou byly pro Přemka a jako dezert jsme si dali sladké pendreky," snažila se zachránit situaci tím, že když ona nepřijde do Entrée, dorazí vyhlášená restaurace k ní domů. Zajímalo by nás ale, zda by se jí zdálo stejně tak v pohodě, pokud by její partner nikdy nenavštívil žádný z jejích muzikálů. Víme přece, jak jsou zpěvačky a herečky citlivé, zvláště jedná-li se o jejich práci...

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy