Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Eva Burešová je kvůli rudým vlasům pod palbou kritiky: A co Slunečná? ptají se fanoušci

Eva Burešová je kvůli rudým vlasům pod palbou kritiky: A co Slunečná? ptají se fanoušci
Zdroj: koláž eXtra.cz / IG: @evabureshsalvatore / TV Prima
+ Dalších 9 fotografií
reakce lidí
Najdou se tací, kteří nemají rádi změny a dávají to jasně najevo. Fanoušci hvězdy Slunečné Evy Burešové (26) se rozdělili na dva tábory, když ukázala fotku v rudých vlasech. Ještě nedávno jí jedna fanynka vytkla, že by se neměla usmívat, a teď lidé přišli s tím, že ohnivé vlasy nejsou tak úplně dobrou volbou. A není to poprvé, co musela vysvětlovat, že seriál se nerovná realitě...

Eva Burešová už v minulosti musela čelit fanatickým divákům, kteří ji neberou jako herečku, ale jako Týnu Popelkovou ze seriálu Slunečná Své krásné hnědé vlasy nahradila rudými loknami s falešnými odrosty a strhla se lavina reakcí. Některé herečce vyloudily úsměv na tváři a nad dalšími jí zůstával rozum stát.

A co Týna ze Slunečné?

"Moc ti to sluší, ale co Týna?" ptají se někteří diváci seriálu. Eva ve svém příspěvku označila značku MyWigs hned několikrát, aby si lidé nemysleli, že si opravdu přebarvila své vlasy. To však musela v komentářích několikrát zopakovat a odkázala některé komentující právě na popisek, kde profil s parukami označila.

Eva připsala, že si konečně splnila svůj sen a stala se na chvíli rudovláskou. Lidé si hned začali představovat, jak v seriálu přijde scéna, kde si nechává obarvit hlavu. "Tak buď bude ve Slunečné aféra, kde ti Julča barví vlasy, a nebo je to paruka. Ale jste krásná s krásným úsměvem," podotkla jedna z komentujících a připomněla nedávnou kauzu ohledně jejího úsměvu.

Eva Holubová se k její dočasné změně také vyjádřila. "Evinko, na chvíli určitě, ale mně se líbíš víc ve tvých. Dobře, že je to jen paruka! Mám jinak moc ráda i zrzavé vlasy," napsala jí k fotce Holubová. Burešová na to odpověděla jen srdíčkem.

Seriál versus realita

Není to poprvé, co musela Eva vysvětlovat, že to, co je v seriálu, není realita. Nedávno se podle Blesku rozčílila, když z jejího přítele Matyáše Adamce udělali Marka Lamboru, protože seriálové postavy spolu chodí. "Už nevím, kolikrát mám opakovat, že Marka vážně nemiluju a že mezi námi vůbec nic není," uvedla herečka.

Posledně jí dokonce jedna z fanynek vytkla, že je krásná, jen se nesmí usmívat. A Eva Burešová jí to taky pěkně vrátila, i fanoušci se jí zastali. Herečka to tak nemá zrovna nejlehčí od doby, co v televizi běží seriál Slunečná. Co asi přijde příště? V červených vlasech jí to moc sluší, i když je to jen paruka.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy