Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Eva Burešová hlásí velký návrat do Zoo. Její postava se změnila k nepoznání

Herečka se dva měsíce po porodu poprvé ukázala na veřejnosti.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 6 fotografií
NÁVRAT

Po krátké pauze hlásí herečka a dvojnásobná maminka Eva Burešová (29) návrat do seriálu Zoo! Potěší tím zejména fanoušky, kteří se návratu její postavy Viky neustále dožadovali. Jak se její postava změnila, prozradila magazínu Showtime.

Postava Viky prošla proměnou

Herečka Eva Burešová se jako Viky pár měsíců po porodu vrací do seriálu Zoo. "Ano, vrátila jsem se domů. A jsem hrozně ráda, že jsem zpátky. Teď jsme měli zkoušku kostýmů, které se musely změnit, protože moje postava se změnila – nemyslím tím postavu Viky, myslím mou postavu," popsala Burešová pro magazín Showtime.

Zásadní změnou tedy projde především její šatník. "Chtěli jsme to trošku obměnit. Přece jenom má Viky už miminko, a tak se jí změnil šatník, ten můj reálný se taky dost změnil, a tak se mají diváci na co těšit," prozradila dvojnásobná maminka Burešová.

Návrat do plného bytu

Velký návrat potěší hromadu fanoušků, kteří se neustále ptali, jestli a kdy se Burešová do seriálu vrátí. "Samozřejmě mi to udělalo obrovskou radost, že mi lidi psali, kdy už se vrátím a že se jim po Viky stýská. Mně se po ní taky stýskalo, ona byla přece jen taková jiná než všechny ostatní postavy," vyjádřila svou vděčnost herečka.

Viky se nastěhuje zpátky do svého bytu, kde bydlela se Sid (Michaela Pecháčková). Prostor ale nyní obývá i fotograf Filip Janda (Tomáš Klus). Celkem rychle zjistí, že takové soužití nebude vůbec snadné. Naopak do zaběhlých kolejí se vrátí v baru u Marka, kde jí Sid přenechá místo Lady X, které jí spolu s klávesákem Lukášem Broučkem (Vašek Noid Bárta) pečlivě hlídali.

Během svého pobytu v Bruselu se Viky tak trochu stala zpovědníkem Charlieho (Marek Němec) a dvojčat, kteří nyní obývají byt soudce Petra Kříže. Bude tedy zajímavé sledovat, jak si jejich postavy sednou naživo. Spolu s Viky se do děje vrátí i Petrova maminka Danuše (Tereza Brodská), jejíž osud se proplete s rybářem Raulem (Vladimír Kratina).

Sen o velké rodině a velké plány

Eva Burešová porodila svého druhého syna Tristana Williama 15. srpna 2022 a mateřství si naplno užívá. "Nejvíce mě nabíjejí moje děti," říká rozhodně. Spolu s partnerem šéfkuchařem Přemkem Forejtem (35) vychovávají i jejího syna z předchozího vztahu Nathaniela Adama a on má rovněž dceru z dřívějšího partnerství - Stellu. Nedávno si šťastný pár pořídil krásný dům, který je pro jejich velkou rodinu jako stvořený.

Na rok 2023 má herečka velké plány, a to nejen v televizi. Jak prozradila v magazínu Showtime, chystá se i na turné a bude účinkovat v muzikálu Bodyguard Hudebního divadla Karlín.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy