Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Eva Burešová dostala ochranku: Strach o zpěvačku i syny Nathaniela a Tristana

Evě to neskutečně seklo.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Další 4 fotografie
Ochranka

Eva Burešová (29) je mezi veřejností velmi oblíbená. Pozornost a sláva však může být občas ubíjející a taky nebezpečná. I z toho důvodu se herečka ze seriálů ZOO či Slunečná rozhodla, že bude mít svého bodyguarda, jak prozradila v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Herečka a zpěvačka Eva Burešová je v jednom kole. Zanedlouho započne její koncertní šňůra EVA TOUR, která vyvrcholí dne 11. května v Lucerna Music baru v Praze, jak píše Aha!.

A Eva je na tour již patřičně připravená. „Mám maskérku, která mě nalíčí, udělá mi vlasy, stylistku, manažerku. Dokonce i bodyguarda a PR manažera, to je něco neuvěřitelného,“ prozradila Burešová v rozhovoru pro CNN Prima NEWS.

Bodyguard pro Evu i syny

Bodyguarda dostala, jelikož jsou někteří fanoušci opravdu horliví a chtějí se k Evě dostat co nejblíže. „Fanoušci Evu milují a občas se k ní chovají velmi familiárně. Mají dojem, že ji z televize znají a občas se k ní snaží dostat co nejblíže nebo se jí dotknout,“ popsal podle již zmíněného webu PR manažer Josef Ducký.

Bodyguard, který bude dohlížet i na její dva syny Tristana a Nathaniela, o něž má strach, bude také Eviným osobním řidičem.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy