Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Eva Burešová alias Týna ze Slunečné prozradila, co ji na chlapech nejvíc přitahuje

Divadlo herečce už chybělo.
Zdroj: TV Prima
+ Dalších 8 fotografií
přiznání
Evu Burešovou (26) alias Týnu ze Slunečné mohou diváci nejčastěji vídat v televizi jako holku ze statku. Spletené copy, kostkovaná košile, přísný výraz a občas nějaký ten úsměv. Týna má zkrátka hodně starostí jak s chodem statku, tak se vztahy. Její protagonistku Evu Burešovou čeká pestré léto - gumovky bude měnit za princeznovské šaty. U příležitosti návratu divadelní hry Cyrano, kde bude účinkovat, prozradila, co preferuje u mužů.

Zatímco v seriálu Slunečná obléká herečka Eva Burešová kárované košile, džíny a boty do bláta, v Divadélku Radka Brzobohatého se na ni usmálo štěstí v podobě krásných šatů.

Roli oprášila po šesti letech

Na divadelní prkna se opět vrací hudební adaptace příběhu o Gaskoňci s velkým nosem, Cyranovi, kde si hvězda Slunečné střihne krásnou Roxanu. Příběh Cyrana nešťastně zamilovaného do své krásné sestřenice Roxany, která ovšem touží po mladém a pohledném Kristiánovi, znamená pro Evu Burešovou návrat na divadelní prkna.

„Divadlo mi hrozně chybělo, stejně i diváci a těším se, až budeme zase spolu. Musím říct, že mě to moc baví. Kostýmy jsou nádherné a já se po dlouhé době cítím zase jako princezna,“ usmívá se herečka, která se ke své roli vrací po šesti letech. „Je to víc činoherní role a musím se přiznat, že text jsem oprašovala lehce. Pamatovala jsem si to všechno. Takže zkoušení je pro mě jednodušší,“ přiznala.

Důležitý je pro mne charakter

Kdyby si sama herečka měla vybrat mezi Cyranem a Kristiánem, sáhla by samozřejmě po Cyranovi. „Nezáleží mi na tom, jak druhý vypadá. Důležitější je pro mne jeho charakter, ale Roxanu chápu. Chtěla mít vedle sebe hezkého muže, je mladá…,“ přemýšlí Eva Burešová, která tak bude část prázdnin trávit mezi ateliéry seriálu Slunečná a divadelními prkny. Premiéru Cyrana chystá Divadélko Radka Brzobohatého na 16. 9. 2020.

V soukromí má vedle sebe Eva pořádného krasavce. Už téměř rok randí s tanečníkem Matyášem Adamcem.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy