Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Eva Burešová a Přemek Forejt vyrazili do společnosti: Takhle to hvězdnému páru slušelo

Takhle to Evě a Přemkovi slušelo. Dle fanoušků jsou jeden z nejkrásnějších párů Česka.
Zdroj: se svolením Evy Burešové
+ Další 4 fotografie
láska

Zpěvačka a herečka Eva Burešová (28) společně se svým partnerem, uznávaným šéfkuchařem Přemkem Forejtem (34) vyměnili pohodlný každodenní outfit za velkou večerní a jejich fanoušci si nad jejich snímky mohou oči vynadívat. V komentářích se shodují, že jsou jeden z nejkrásnějších párů v Česku. Podívejte se, jak to Evě s Přemkem slušelo.

"Včera bylo krásně! Děkuji za krásný večer," uvedla Eva Burešová na svých sociálních sítích ke snímkům ze společenské události, na které jí nedělal doprovod nikdo jiný než její partner Přemek Forejt. "Nejmilovanější doprod a tanec. Miluji tě," vzkázala svému milému.

Eva Burešová se v rámci události oblékla do krásné černé róby, ke které obula stříbrné střevíčky, své vlasy pak uhladila do copu. Přemek působil o něco ležérněji, k obleku zvolil tenisky a na akci dorazil neplánovaně.

Eva Burešová: Přemek byl neskutečný fešák

"Přemek neměl v plánu na akci za mnou přijet. Bylo to na poslední chvíli a přišel tak, jak byl. A byl neskutečný fešák. A hlavně, tenisky ke společenskému oblečení již dávno nejsou tabu, Je to šik," odpověděla Eva Burešová fanouškům, kteří Přemkovi volbu outfitu lehce vytkli.

Na krásné snímky se fanoušci Evy a Přemka nemohou vynadívat. Dokonce uvádějí, že jsou pro ně nejen jeden z nejhezčích, ale také nejoblíbenějších párů Česka. "Jste nádherná žena, Evičko, a s Přemkem vám to moc sluší. Moc vám to přeji," uvádí.

Jedna z fanynek se také vyjádřila směrem k lidem, kteří vytkli Přemkovi outfit. "Milé dámy, co si budeme. Evičce to neskutečně sluší a Přemek, ten i kdyby se oblékl do pytle, tak bude top," napsala.

V galerii se podívejte, jak to páru slušelo.

Související články

Další články