Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Eva Burešová a Přemek Forejt už lásku netají: Cukrují o sto šest a jsou zamilovaní po uši

Eva Burešová a Přemek Forejt už lásku netají: Cukrují o sto šest a jsou zamilovaní po uši
Zdroj: Se souhlasem Přemka Forejta
+ Dalších 6 fotografií
Zamilované hrdličky
Krásná a talentovaná Eva Burešová (27) nám ze svého vztahu s MasterChefáckým šéfkuchařem Přemkem Forejtem (33) ukazuje jenom střípky, protože si své soukromí oba náležitě střeží. Teď to ale na sociálních sítích trošku roztočil právě její milovaný kuchtík a pochlubil se jejich společnými fotkami.

Fotky? Až po půl roce

Herečka a zpěvačka Eva Burešová chodí se známým šéfkuchařem Přemkem Forejtem už asi půl roku. Podle jejích slov ji partner nezaujal ani tak svým kuchařským uměním, jako hrou na kytaru a medovým hlasem. Své společné snímky začali ale před fanoušky a veřejností sdílet až teď. Nejprve to byla fotka, kterou zveřejnila samotná Evička. Na ní byl její milovaný kuchtík vyobrazený se zpěvaččiným synkem Nathánkem.

Známý pár

Později sdíleli krátké video, na kterém dal Přemek Evě dokonce i pusu na tvář. Samotný kuchař se teď pochlubil dalšími společnými fotkami z procházky, na které si pár společně smlsnul na chlebíčcích. Evu teď můžete vidět na televizních obrazovkách v podstatě neustále.

Kromě její role Týny Popelkové v seriálu Slunečná je znovu k vidění v hudební show Tvoje tvář má známý hlas, tentokrát však ne jako jedna ze soutěžících, ale rovnou jako porotkyně. Do porotcovského křesla usedla vedle svého hereckého kolegy Marka Lambory (25). Zpěvačka je ale jinak stejně jako Přemek velice aktivní i na svých sociálních sítích.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy