Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Eva Burešová a Přemek Forejt se na Slavících dojali: Prožili chvíle jak z telenovely

Eva Burešová s Přemkem Forejtem.
Zdroj: Martin Procházka / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
český slavík

Bronzového Českého slavíka v kategorii zpěvaček si odnesla zpěvačka Eva Burešová (28). Ocenění jí předal její partner Přemek Forejt (34), který nedokázal skrýt své emoce, když Evino jméno po otevření obálky spatřil. Rozzářená a velmi překvapená Eva vystoupala na pódium a skočila Přemkovi do náruče. Jeden z nejsilnějších momentů Českého slavíka 21 tak byl hned na světě.

Bronzového slavíka v kategorii Zpěvačka získala hned zkraje večera osmadvacetiletá Eva Burešová. Její jméno navíc vyhlašoval její partner Přemek Forejt, který stejně jako Eva neskrýval dojetí.

Sama Eva Burešová byla z ocenění v rozpacích. "Vím, že mě asi spousta z vás vůbec nezná, jsem Eva Burešová a jsem úplně hotová, protože jsem to vůbec nečekala," představila se po převzetí bronzové trofeje, kterou si dle svých fanoušků naprosto zasloužila.

Dojemná slova Evy Burešové

"Měla jsem teď strašně dlouhou pauzu od zpívání a rozhodla jsem se k tomu vrátit teprve tento rok," vysvětlila zpěvačka, která je rok od roku oblíbenější umělkyní.

"Já asi půjdu pryč, protože omdlím," omluvila se a nabídla, že se po ceremoniálu seznámí se všemi přítomnými, kteří ji neznají. "Jsem typ člověka, který má pořád pocit, že ho nikdo nemá rád, takže tohle si vystavím. Tohle je asi znamení, že někdo mě rád má," dodala Eva Burešová, které přišla záplava gratulací od rodiny, přátel, ale zejména fanoušků.

To, že ocenění získala od svého partnera Přemka Forejta, se kterým nedávno oslavila rok partnerství, dodalo celému momentu na síle a jejich společný moment ze Slavíků dokonce sdílí dojatí fanoušci na svých sociálních sítích.

V galerii se podívejte na momenty z Českého slavíka 21, kdy Eva Burešová převzala svou bronzovou trofej.

Související články

Další články