Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Eva Burešová a Přemek Forejt jako hollywoodský pár: Takhle se k sobě ve Varech měli

Takhle zářili na jednom z večírků.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Instanews

Herečka Eva Burešová (28) a šéfkuchař Přemek Forejt (34) společně poprvé vyrazili do Varů. Moderátor Leoš Mareš (45) se pochlubil nejstarším synem Jakubem (15), který roste jako z vody, lidé ho přirovnali k mladému Beckhamovi. Moderátorka Hana Mašlíková (39) dráždí fanoušky v noční košilce. Zpěvačka Bára Basiková (58) se obarvila na černo.

Burešová a Forejt ve Varech

Herečka Eva Burešová vyrazila se svým partnerem, uznávaným šéfkuchařem Přemkem Forejtem na filmový festival, kde navštívili i večírek, který se nesl v duchu 80. let, dress code dodrželi a skutečně perfektně se sladili. Jiný den společně hrdličkovali během procházky kolonádou a skutečně jim to slušelo, podívejte se v galerii.

Leoš Mareš se pochlubil starším synem

Nejstarší syn moderátora Leoše Mareše Jakub už dávno nepřipomíná roztomilého malého kluka, naopak z něj roste fešný mladý muž, kterého lidé dokonce přirovnali k fotbalistovi Davidu Beckhamovi zamlada. "Má moje tričko. Už prý všechna spotřeboval a měl jen slávistický dres," uvedl Leoš Mareš ke snímku.

Hana Mašlíková v noční košilce

Půvabná moderátorka Hana Mašlíková se zvěčnila v noční košilce ve své posteli. Promluvila i o své minulosti, kdy se snažila lidem stále něco dokazovat a zavděčit, tahle léta jsou ale dávno pryč. "Jediný člověk, kterému byste měli něco dokazovat, se na vás dívá každé ráno v zrcadle," napsala Hanka k rozsáhlejšímu příspěvku.

Bára Basiková je černovláska

Zpěvačka Bára Basiková je známá pro svou blond hřívu či světlejší odstíny hnědé, což je nyní minulostí. Zpěvačka se obarvila rovnou na černou a změna jí velmi sluší.Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy