Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Eva Adamczyková po zranění kotníků ve StarDance: Přiznala obavy z podpatků, Marek si rýpl do soupeře

+ Další 4 fotografie

Taneční soutěž StarDance už dala dohromady pár hvězdných párů. Letos to ale bude poprvé, co proti sobě stane manželský pár v roli soupeřů. Krásná snowboardistka Eva Adamczyková a její manžel herec Marek Adamczyk eXtra.cz prozradili, nejen to, kdo z nich je soutěživější.

Splněné přání

Historicky poprvé proti sobě během 12. ročníku oblíbené soutěže StarDance stanou manželé. Každý se svým profesionálním tanečním partnerem změří na parketu své síly herec Marek Adamczyk a jeho krásná žena, snowboardistka Eva Adamczyková. "Když mi přišla nabídka zúčastnit se StarDance, rozhodně jsem neváhala," prozradila eXtra.cz sportovkyně.

"Já jsem si to totiž vždycky moc přála," dodala s tím, že nabídku zúčastnit se slavné taneční soutěže poprvé dostala již asi před devíti lety. "My jsme o tom už před nějakou dobou mluvili, že by bylo docela vtipný, kdybychom spolu byli ve StarDance, takže nás to nezastihlo nepřipravený," doplnil svou manželku Marek.

Ačkoliv Eva i Marek mají z doby svých studií s tancem nějakou zkušenost, nejde ale prý o nic zásadního. "Můj vnitřní pocit z tance byl vždy lepší, než realita, a to si myslím, že budu zažívat i tady," zavtipkoval herec, kterého řada diváků zná z oblíbeného seriálu Kukačky.

Posunutá příprava

Kdo z obou partnerů je v soukromí soutěživější není zcela jisté. "Já doufám, že jsem si tu soutěživost vyčerpala na svých závodech a tady už si to budu jen tak užívat. Já to mám většinou tak, že chci předvést to, co jsem se naučila tak, abych se sebou byla spokojená a pak děj se vůle Boží," řekla držitelka několika olympijských medailí. "Tak to vypadá, že z nás dvou budu tedy ten soutěživější já...Evka už má ty závody za sebou..." smál se její manžel.

Eva Adamczyková přiznala, že díky StarDance bude její pravidelná příprava na zimní závodní sezónu trochu posunutá. "Posunu své tréninky na sněhu, ale chci si zachovat své tréninky na suchu, které jsou tady v Praze. Pak podle toho, kdy vypadnu, tak hned pojedu na ledovec a budu mít trošku opožděnější start v tý nadcházející sezóně, ale nebude to o moc," řekla sportovkyně, kterou nejzásadnější závody čekají až v únoru a březnu příštího roku, což prý dle svých slov v pohodě zvládne.

Velkou novinkou bude pro Adamczykovou chůze a tanec na podpatcích. "Já jsem na podpatcích neuměla chodit ani před zraněním kotníků, takže doufám, že si budu moct vybrat co nejmenší podpatky, co půjde a doufám, že si to nějak zvykne," zadoufala Eva, kterou pohotově doplnil Marek: "Tak já bych řekl, že v rámci zachování soutěživosti bych si já mohl vzít ty nejvyšší podpatky co půjdou, ale pak jsem si řekl, že to radši nechám Vávrovi Hradílkovi..." rýpnul si do svého budoucího soupeře, vodního slalomáře Vavřince Hradílka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy