Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Eva Adamczyková o StarDance a soupeření s manželem: Taháme si to domů, přiznává

+ Dalších 14 fotografií

Přípravy na StarDance jsou v plném proudu a první živé přenosy klepou na dveře. Pilně trénuje i sportovkyně Eva Adamczyková se svým tanečním partnerem Jakubem Mazůchem. Eva má v soutěži i svého životního partnera – herce Marka Adamczyka. Panuje mezi nimi rivalita? O tom se rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. 

Taneční páry poctivě trénují na první živé přenosy StarDance, na které se můžeme těšit již za měsíc. Eva Adamczyková má v soutěži nejen tanečního partnera, ale i toho životního – Marka Adamczyka. O tom, zda mezi nimi panuje rivalita a předhánějí se, kdo bude lepší, se Eva rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz.

“To nejde si to netahat domů. A on to člověk sdílí i rád. Je fajn se bavit s někým, kdo z toho má podobné pocity a taky není profesionální tanečník. První týdny jsme toho byli hodně plní a spíše řešíme, jak se nám na tréninku dařilo,” vysvětluje. Podle Evy mezi partnery panuje i správná rivalita a každý to chce dotáhnout co nejdál. “Zatím je to v harmonii,” pochvaluje si.

Eva je nadaná sportovkyně a přiznává, že sportovní průprava je jí výhodou i nevýhodou v jednom. “Trochu to pomáhá. Mám to tělo zpevněné, ale občas ho mám zpevněné blbým způsobem. Některé ty části bych potřebovala mít volnější a některé pevné. Já bych to potřebovala naopak,” směje se.

Tréninky jsou pro dvojici náročné

Se složením tanečního páru jsou spokojeni. Eva ale přiznala, že její taneční partner je pořádný detailista a občas umí být i přísný. “Má vysoké nároky a to mám ráda. Hrozně ho to baví a užívá si to,” vysvětluje sportovkyně a dodává, že by Jakuba nerada zklamala, protože si dává skutečně velkou práci s vymýšlením choreografií.

Ani Jakub nedá na Evu dopustit. “Ona je skvělá sportovkyně, takže se nebojím říci, že jdeme makat, ale zároveň vím, že je tancem nepolíbená, a tak se to snažíme nějak vyvažovat,” vysvětluje Jakub, který se snaží být přísný, ale zároveň to nepřehánět a tréninky si užít.

Oba přiznali, že trénování je náročné. Jednak mají individuální tréninky v páru, ale nyní přibyly i společné, na kterých zkoušejí openingy všichni společně. Na přímé přenosy se ale těší. “Jo, těšíme se. Je to samozřejmě i trochu nervozita, jak se člověk přibližuje k tomu prvnímu večeru, ale člověk chce samozřejmě už předvést světu, co nacvičuje,” říká Eva. “Je to napětí, ale už jsme vyrazili z toho startu a jedeme po tom svahu, tak snad nezaškobrtneme a dorazíme do cíle,” zakončuje Jakub.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy