Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

EURO 2021: V zápase Česko - Skotsko nastoupí trestanec! Přizabil šéfkuchaře baseballovou pálkou

EURO 2021: V zápase Česko - Skotsko nastoupí trestanec! Přizabil šéfkuchaře baseballovou pálkou
Zdroj: Profimedia
FOTBAL

V pondělí hraje v Euro utkání Česko proti Skotsku. A naši hráči by se měli mít na pozoru, protože proti nim nastoupí třicetiletý Decian Gallagher, dvoumetrový kus chlapa, který má minulost plnou trestů.

Decian Gallagher z Rutherglenu před osmi lety nezvládl svoje chování a v hotelu Parkville v Blantyre surově napadl místního šéfkuchaře baseballovou pálkou! Nevybíravým útokem mu způsobil krvácení do mozku a pracovní neschopnost na dost dlouhou dobu. Gallagher si pak šel na tři roky sednout.

Po roce byl ale propuštěn a začal svůj život budovat odznova. „Život ve vězení? Temná část mého života. Nic, kde jsem si myslel, že budu, nicméně mi to otevřelo oči a ukázalo, kde bych se chtěl jednou pohybovat,“ sdělil Gallagher.

V pondělí ho ale čeká sportovní výzva, bude stát čelem vůči českým hráčům na mistrovství Evropy a je připravený do toho dát všechno. „Dostal jsem se do prostředí, ve kterém jsem být nechtěl, získal jsem však sebevědomí, začal opět hrát fotbal s tím, že chci udělat lepší život sobě i své rodině,“ popsal Gallagher, který má dcerku Shay.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy