Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

EURO 2021: TOP 5 krásných partnerek českých reprezentantů

EURO 2021: TOP 5 krásných partnerek českých reprezentantů
Zdroj: Se svolením Hany Schick/Liany Vasilišinové/Martiny Vaclíkové
Předchozí Další
+ Dalších 12 fotografií
EURO 2021

Fotbalové EURO je v plném proudu a ani tentokrát na něm nechybí český národní tým. Jak už bývá zvykem, turnaj bývá plný krásných fanynek, letos ale o ně nejspíš diváci přijdou kvůli přisným koronavirovým nařízením. Redakce eXtra.cz tak pro vás alespoň přináší pět nejpohlednějších partnerek českých reprezentantů.

Hana Schick a Patrik Schick

Jednička v útoku Patrik Schick (25) se může kromě vynikajících fotbalových kvalit chlubit také dobrým vkusem. To ostatně potvrzuje jeho životní láska Hana. S tou se útočník Bayeru Leverkusen po letech partnerství oženil v roce 2020 a hned přivítali na svět malou dcerku, které dali jméno Victoria. Patrik si tak užívá nejlepší léta svého života, která může vyšperkovat i úspěchem na mistrovství Evropy.

Nikola Mužíková a Antonín Barák

Nepřehlédnutelnou partnerku má i další krajánek z italského klubu Hellas Verona Antonín Barák (26). Velký kamarád Aleše Matějů, se kterým hrával v Příbrami, žije už několik let s kouzelnou blondýnkou Nikolou Mužíkovou (28). Bývalá modelka má k fotbalu blízko nejen díky svému partnerovi, ale také proto, že ho dlouhé roky hrála a v současnosti je členkou Komise fotbalu žen UEFA. Antonínovi a Nikole to ve vztahu klape, což potvrdilo i narození malého Tondy v srpnu minulého roku.

Martina Vaclík a Tomáš Vaclík

Gólman Tomáš Vaclík (32) byl dlouhou dobu neotřesitelnou jedničkou v brance českého nároďáku. Ve španělské Seville ale za poslední rok ztratil místo v základu a vypadá to, že na evropském šampionátu to bude podobné. Mrzet ho to ale nemusí, protože se o známého gólmana údajně zajímá slavný Real Madrid. Angažmá v hlavním městě Španělska by se určitě zamlouvalo i Vaclíkově uhrančivé ženě Martině, která si slunnou zemi zamilovala. Společně v Seville vychovávají i dvě děti.

Emma Vejlovic a Tomáš Kalas

Bývalý kmenový hráč slavné Chelsea Tomáš Kalas (27) se zabydlel v Anglii, kde původně putoval po nejrůznějších hostováních. Nakonec zakotvil v Bristolu, kde hraje druhou nejvyšší ligu. Na ostrovech také potkal svou dlouholetou partnerku Emmu Vejlovic (30). Odzbrojujícímu úsměvu vystudované policistky zkrátka nemohl odolat a nyní jsou nerozlučným párem.

Liana Vasilišinová a Aleš Matějů

Šikovný obránce ve službách italské Brescie Aleš Matějů (24) patří rovněž k velkým talentům českého fotbalu. Odchovanec příbramské akademie není jen specialistou na obranu, ale umí i skórovat, a to i mimo fotbal. Jeho velkým úlovkem se totiž stala krásná Liana Vasilišinová (24). Česká modelka se v roce 2018 dokonce dostala mezi posledních deset finalistek Miss Czech Republic. Střídavě pobývá v Praze a v Itálii, což jí vzhledem k Alešovu angažmá perfektně vyhovuje.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy