Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

EURO 2020 bude přehlídkou krásných žen: Partnerky českých fotbalistů se představují

Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Podpora
Sláva českého fotbalu už není taková, jaká bývala před lety. To ale nemění nic na tom, že čeští reprezentanti po svém boku mají nádherné partnerky, které své fotbalisty budou podporovat i na blížícím se EURU. Pojďme si představit ty nejkrásnější dámy, které se kolem národního týmu motají.

Tereza Kadeřábková

Pavla Kadeřábka sice z reprezentační sestavy začal vytlačovat Vladimír Coufal, ovšem v soukromém životě si pravý bek Hoffenheimu nemůže ztěžovat. Už od roku 2014 mu dělá společnost krásná Tereza, která je Českou Miss 2012. V létě roku 2017 se vzali a ze slečny Chlebovské se stala paní Kadeřábková. V Německu společně vychovávají také dceru Emu, která se jim narodila ještě před svatbou.

Hana Běhounková

Po trápení v římském AS Patrik Schick konečně našel štěstí v německém Lipsku. A nadmíru spokojený je útočník, který by měl být hlavní českou zbraní na letním EURU, i v osobním životě. Schick totiž na léto plánuje svatbu se svou krásnou snoubenkou Hankou, se kterou se v srpnu zasnoubil.

Kamila Dočkalová

Poté, co k reprezentaci nastoupil trenér Jaroslav Šilhavý, se z Bořka Dočkala stal kapitán národního týmu. Před rokem se ale sparťanský záložník zranil a přestože se nyní vrací do hry, nad jeho účastí na EURU visí otazník. Před návratem do Sparty hrával v Číně, tam ale nebyl moc spokojený. A šťastná nebyla ani jeho manželka Kamila. „Už nám tady z toho hrabe,“ vzkazovala na sociálních sítích. Dočkalovi spolu bydleli také v USA, kde se jim narodil jejich druhý kluk. K Samuelovi tak přibyl i Mateo, který dostal stejné jméno, jaké má syn Lionela Messiho.

Kateřina Daridová

V létě roku 2018 tak trochu tajně „utekli“ do Řecka a na místním ostrově Santorini si řekli své ano. Vyvolenou ženou Vladimíra Daridy se stala jeho láska, nadšená baletka a někdejší reportérka televizní stanice O2 TV Sport Kateřina, dříve Trejbalová. Tu poznal během natáčení rozhovoru v Berlíně, poté zůstali v kontaktu a dali se dohromady. Před rokem světu oznámili, že se jim narodí dítě.

Hana Čelůstková

Pořádnou kočku má po svém boku i reprezentační stoper Ondřej Čelůstka, který už několik let působí v Turecku. A právě tam se i oženil se svou Hanou, která na sociálních sítích už odhalila téměř vše ze svého krásného těla. „Svatba byla hodně netradiční, i starosta Antalye, který nás oddával, nám říkal, že to bylo poprvé, kdy oddával oba ze zahraničí,“ uvedl Čelůstka na svém webu.

Související články

Další články