Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Euforie i bolest: 20+ snímků NEJSILNĚJŠÍCH OKAMŽIKŮ při porodu dítěte

Zdroj: Instagram
+ Dalších 17 fotografií
Galerie
Není nic víc než když přijde na svět nový život. Ženy, které porod zažily, se na tom jistě shodnou. I když se častokrát euforie střídala s bolestí, na porod každá maminka vzpomíná jako na jeden z nejkrásnějších okamžiků.

Kdo tento moment nezažil, těžko si ho může představit. Zatímco v minulosti si tento okamžik ženy uchovávaly v paměti, v dnešní době už je celkem běžné si celý průběh porodu dokumentovat. Především vyznavačky domácích porodů či hypnoporodů si chtějí detaily tohoto momentu připomínat zas a znova, a tak sdílejí své okamžiky bolesti, křiku, pláče a radosti s ostatními.

Dnes už je běžné, že u porodu jsou přítomní i tatínci, kteří ženu podporují od začátku do konce a sdílejí s ní veškerou bolest i ten překrásný moment, když se dítě narodí. Z fotografií, ze kterých mnohdy běhá mráz po zádech, je vidět, že porod je obrovská dřina a úsilí. Ženy, které rodí několik desítek hodin, padají vyčerpáním...

Podívejte se do naší galerie na ty nejsilnější momenty, které prožívají budoucí nebo novopečení rodiče u zrození toho nejcennějšího - nového života.

Související články

Další články