Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Etzler u doktora: Do análního otvoru mu zavedli sondu! Podívejte se na fotky!

Miroslav Etzler na vyšetření střev.
Zdroj: archiv

Herec Miroslav Etzler (48) se rozhodl, že pomůže dobré věci. Za účasti novinářů podstoupil zákrok, kterého se většina bojí, natož aby byli schopni o něm promluvit. V Ústřední vojenské nemocnici si nechal preventivně vyšetřit tlusté střevo tzv. kolonoskopií, kdy se análním otvorem zavede do střeva sonda s kamerou a odborníci tak mohou na monitoru posoudit, v jakém stavu se střevo nachází.

„Slyšel jsem o tomto vyšetření samozřejmě spoustu mýtů, ale zjistil jsem, že o nic nejde. Rozhodně to nebolí, a pokud má někdo strach, může dostat uklidňující prostředek,“ svěřil se herec. K tomuto vyšetření vedly Etzlera kromě osvěty pro veřejnost i osobní důvody. „Jsem otec tří dětí a vzhledem k mému věku je třeba dbát na své zdraví. Druhým důvodem je dědičná dispozice, kterou mám po svém tatínkovi, zemřel totiž na rakovinu tlustého střeva, když mi bylo 15 let,“ dodal herec ze seriálu Cesty domů.

Miroslav Etzler přiznal, že kvůli svému někdejšímu způsobu života se bál, jak vyšetření dopadne. Jeho střeva jsou ale naštěstí čistá a zdravá. A my v redakci eXtra.cz už teď diskutujeme, kdo z nás na tomto zákroku byl nebo kdo se na něj teprve chystá.

Související články

Další články