Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Etzler drsně vyjel po slavné modelce. Z čeho ji podezírá?

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 12 fotografií
válka hvězd
Miss Veronika Kašáková (29), o které se ví, že vyrůstala v dětském domově, v roce 2016 založila nadaci na podporu těchto zařízení. Nyní čelí drsnému obvinění ze strany Miroslava Etzlera (54). Co o modelce herec tvrdí?

Miroslav Etzler zřejmě následuje Terezu Barošovou, která nedávno vyvolala spor s modelkou Simonou Krainovou. Přes sociální sítě se totiž drsně obul do Veroniky Kašákové a nepřímo ji obvinil z toho, že peníze, které byly vybrány pro její nadaci, používá na to, aby si za ně sama užívala na dovolených!

Na Českém plesu bylo na podporu dětí z dětských domovů vybráno neuvěřitelných 630 000 korun. Veronika Kašáková se na svém profilu pochlubila fotografií, kde v objímá šek a děkovala všem, kteří přispěli. Etzler ale v komentářích položil zarážející otázku. „Tak kam asi slečna pojede?“ napsal herec. Když Veronika odpověděla, že pojede za dětmi na Moravu, jeho odpověď byla tvořena pouze několika vysmátými smajlíky. Modelka se ho tedy neváhala zeptat, kam by jí doporučoval jet on. „Někam za svoje peníze. To si člověk nejvíc užije,“ odpověděl Miroslav Etzler na nevinný dotaz.

Herec své nepřímé obvinění Veroniky z toho, že peníze pro nadaci využívá k dovolenkování, nepodložil žádnými důkazy.

Veroniku Kašákovou ohledně celé záležitosti informoval server blesk.cz, modelka však hádku už nijak nekomentovala. S Etzlerem prý hovořila po telefonu a vše si s ním vyříkala. I herec celou věc uzavřel tím, že oba vyjádřili svůj názor a tím je pro něj celá věc uzavřená.

Související články

Další články