Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Éterická renesanční umělkyně Kaira Hrachovcová si nedá pokoj: Ve 45 provokuje v krajce, může si to dovolit

Éterická renesanční umělkyně Kaira Hrachovcová si nedá pokoj: Ve 45 provokuje v krajce, může si to dovolit
Zdroj: archiv Kateřiny Hrachovcové
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Kateřina Hrachovcová má v pětačtyřiceti letech snovou postavu, po které touží snad každá žena po čtyřicítce. Nestojí za tím ovšem žádná genetika ani diety, ale pravidelná, vyvážená strava sport a nekončící dřina. Herečka, kterou si starší ročníky pamatují hlavně ze seriálu Život na zámku, boří mýty o stárnoucích ženách a někteří fanoušci jsou dokonce přesvědčeni o tom, že vypadá lépe než slovenská diva Dara Rolins (47).

Zdá se, že Kateřina Kaira Hrachovcová v posledních letech změnila svůj životní styl. Opak je pravdou. Nikdy nekouřila, střídmě se stravuje a především mnoho let pravidelně a ráda sportuje.

Díky tomu také její tělo vypadá jako ze žurnálu. V pětačtyřiceti letech má herečka postavu, ze které by si měly brát příklad o dvacet let mladší dívky. Sympatická Kaira, která ztvárnila nezapomenutelnou roli Simony v seriálu Život na zámku, ale také pak mnoho dalších, především komediálních rolí jak divadelních prknech, tak i před kamerou.

"Miluji přírodu, zvířata, věnuji se kreslení, malování obrazů, spolupracuji s pomáhajícími organizacemi, jsem “Hlasem zvířat”. Už 8 let jsem profesionální osobní koučkou a lidé mě vyhledávají také pro mou znalost numerologie," říká vytížená Kaira.

Někteří fanoušci ji přirovnávají k Daře Rolins (47), která je zhruba ve stejném věku, ale nikdo by jim tolik netipoval. Éterická Kaira umí na sociálních sítích jako žena zaujmout a před pár dny přidala odvážný snímek, na kterém nelze přehlédnout její výstavní ňadra a postava, která nemá snad ani gram tuku.

Jedná se ale o promo fotografii k propagaci bio kosmetiky kam připsala vtipnou poznámku. "Nic není tak velké jak, by se na první pohled mohlo zdát. Ono totiž záleží na úhlu pohledu a na obalu, na podprsence. A proto nesuď. Nesuď knihu podle obalu." Hrachovcová zkrátka ví, že vypadat co nejlépe není sice zadarmo, ale ten výsledný pocit stojí každopádně za to!

Související články

Další články