Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Éterická Kaira Hrachovcová je ohebná jako pružina: I Dara může závidět, jásají lidé

Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
top forma
Kateřina Kaira Harachovcová nedávno oslavila své pětačtyřicáté narozeniny a při pohledu na půvabnou herečku byste rozhodně netipovali, že jí pomalu ale jistě klepe padesátka na dveře. Před časem na svých sociálních sítích zveřejnila snímek z focení ve spodním prádle a lidem málem spadla brada. Někteří jsou přesvědčeni o tom, že Kaira překonala Daru Rolins (46) a má vypracovanější postavu než slovenská diva.

Herečka Kateřina Kaira Hrachovcová má bezesporu jednu z nejlepších postav českého showbyznysu. Při pohledu na její tělo byste jí jen těžko hádali pětačtyřicet let. Kdejaké začínající dvacetileté modelky by si mohly z Hrachovcové postavy brát příklad.

Jak se ale říká, nic není zadarmo. Éterická Kaira na svém těle dře každý den a už delší dobu žije zdravým životním stylem. Před nedávnem na svých sociálních sítích zveřejnila snímek ve spodním prádle jako ochutnávku z focení.

Je až neuvěřitelné, v jaké je herečka formě. Fanoušci ji okamžitě zasypali pozitivními ohlasy. „Neskutečná figura. Kdejaká osmnáctka takovou nemá,“ zní jeden z komentářů. „Důkaz, že věk je jenom číslo,“ píše další.

Pořád zamilovaná, pořád šťastná?

Kateřina Hrachovcová v posledních letech hodně změnila svůj život. Rozvedla se a vydala se duchovní cestou. Přesto tvrdí, že je zamilovaná prakticky pořád. „Nepovím… Vždyť víte, že já si tyhle věci nechávám pro sebe,“ odpověděla na otázku redaktora eXtra.cz, jestli někoho má nebo je to myšleno jako všeobecná láska ke všemu. Hrachovcová si své soukromí přísně hlídá a fanouškům na sociálních sítích ukazuje jen to, co ona sama uzná za vhodné.

Slovenská zpěvačka Dara Rolins (46) bývá v současné době titulována jako československá hvězda s dokonalou postavou. Jenomže podle lidí ji Kaira právě sesadila z trůnu. „Dara vypadá opravdu luxusně, ale musím říct, že Kaira překonala slovenskou divu. Její postava je skutečně neuvěřitelná,“ napsal jeden z komentujících.

Související články

Další články