Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Éterická Jana Plodková na festivalu ve Varech: Partnera vyměnila rovnou za dva muže

+ Další 4 fotografie

Jana Plodková (40) patří mezi jedny z nejpůvabnějších českých hereček. Ani ona si samozřejmě nemohla nechat ujít letošní v řadě již 56. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Po červeném koberci se ovšem neprošla jako tradičně se svým partnerem Filipem Žilkou, ale dvěma přáteli, kostýmním výtvarníkem Markem Cpinem (43) a hercem Stanislavem Majerem (44).

Přijela pracovně

Do Karlových Varů se letos vypravila i oblíbená herečka Jana Plodková, která se na letošní 56. ročník moc těšila a na červený koberec se také patřičně vystylovala. Na velkolepé zahájení vynesla stříbrnou róbu, kterou jí na míru ušila módní návrhářka Zuzana Kubíčková.

"Jsem tady hlavně proto, že zítra probíhá přípitek na mou nadaci Patron dětí, takže spolu s Eliškou Křenkovou jsme letošními ambasadorkami," prozradila pro eXtra.cz herečka, která do Varů nepřijela jen za zábavou, ale tak trochu i pracovně.

Nebyla sama

Štíhlá blondýnka už léta žije se svým partnerem Filipem Žilkou. Majitel luxusního pražského optického studia ale na červeném koberci herečku nedoprovázel. Nedalo nám nezeptat se, jak to, že tentokrát do Karlových Varů dorazila single. "Mým garde je můj kamarád Marek Cpin a Standa Majer," poznamenala Jana, která se na červeném koberci objevila ve společnosti hned dvou mužů.

"Můj přítel, můj muž, každoročně odjíždí s kamarády a s dětmi na Apaluchu," vysvětlila Jana Plodková, co bylo pravým důvodem Filipovy nepřítomnosti na letošním ročníku karlovarského filmového festivalu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy