Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Esterko, proč jsou lidi tak zlí? Nejdramatičtější díl Pošty pro tebe rozdýchávala i Janečková

+ Dalších 13 fotografií
Žena, která na první pohled vypadala jako milující matka a babička a nakonec proklela svou rodinu. Takhle si lidé pamatují Bohumilu Karáskovou, která po obrovské scéně, již ztropila své dceři v Poště pro tebe, propukla v pláč. Jde o absolutně nejlegendárnější díl tohoto pořadu. Vzpomínáte si na něj?

Kletba matky Bohumily Karáskové, která před dlouhými jedenácti lety proklela svou dceru Alenu HoráčkovouPoště pro tebe, tehdy nejednoho diváka šokovala. I sama moderátorka Ester Janečková měla během vyhrocené situace co dělat, aby zachovala chladnou hlavu.

Paní Karásková, která je dnes už po smrti, se po odmítnutí od své vlastní dcery pořádně rozohnila. „Proklínám tě a proklínám i tvoje děti!“ řvala na ni. „Ne poprvý a ne naposled!“ reagovala Alena odměřeně. Jakmile odešla, z naštvané Bohumily se rázem stala zlomená stařenka. „Proč jsou lidi tak zlí, Esterko,“ říkala se slzami v očích, zatímco ji moderátorka Janečková objímala.

Ačkoliv pořad Pošta pro tebe odvysílal od roku 2005 už spoustu dílů, zdaleka žádný nebyl tak dramatický, jako tento. Ve videu si tuto nezapomenutelnou scénu můžete připomenout.

Související články

Další články