Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Esterka je pohodářka, zvládne to! Jonáš Ledecký už se nemůže dočkat sestřina závodu!

Co se mu tak nelíbilo?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
Ester Ledecká (22) v sobotu v časných ranních hodinách pojede snowboardový závod o druhé olympijské zlato. Česká sportovkyně je hlavní favoritkou a všichni se bojí, aby si kvůli tomu nedělala zbytečné nervy. "Esterka je pohodářka," mírní strachy fanoušků brácha Jonáš Ledecký (24). Ten už se připravuje na sledování Ester v televizi. Snad se tentokrát zdrží nechutných vulgarit.

„Budu to sledovat doma, přece jenom se to jede v jednu v noci a finále je od čtyř hodin, snad vydržím být celou noc vzhůru,“ prozradil Jonáš Ledecký (24) internetové televizi onetv.cz. Ester Ledecká (22) se na snowboardový závod usilovně připravuje celý týden a v sobotu v ranních hodinách bude válčit o druhé olympijské zlato.

Ester je hlavní favoritkou závodu, takže se objevují obavy, aby ji takové postavení po psychické stránce příliš nesvazovalo. „Esterka je pohodářka a každý závod jede na jistotu, samozřejmě ale výsledek dopředu předjímat nechci,“ říká opatrně Jonáš.

A oslava? Tu prý s rodinou plánují ve velkém stylu. „Takhle daleko nepředvídám. Ale je jisté, že až budeme všichni jako rodina pohromadě, tak uděláme nějakou rodinnou oslavu zlata ze Super G,“ popřel Jonáš svá slova o tom, že vezme Esterku pouze na zmrzlinový pohár. „No a jak dopadne ten závod ve snowboardu, to všichni uvidíme. Budu držet Esterce palce a vím, že nejsem sám,“ uzavřel Ledecký mladší.

Související články

Další články