Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ester Ledecká s novináři mluví! Poslechněte si, co říká o svém vítězství a touze po další zlaté medaili

+ Dalších 17 fotografií
Není pravda, že Ester Ledecká (22) s novináři nemluví. Jen si vybírá, komu dá rozhovor. Jako olympijská vítězka má na to právo. Hlavně ale se soustředí na čtvrtek, to se ráno pojede snowboardová kvalifikace. Finále je na programu v sobotu. A Ester chce další zlato.

Ester Ledecká (22) v rozhovoru pro Český olympijský tým uvedla, že její vítězství v superobřím slalomu je velkým impulsem pro holky, které startují s vyšším startovním číslem jako ona. I ty totiž mají šanci dokázat něco velkého. Mají šanci dostat se na bednu. Dokud kopec nesjel poslední závodník, vždy se může stát něco velkého. Ester Ledecká to naučila celý sportovní svět.

Nyní se ale už soustředí na snowboard. Ve čtvrtek jede kvalifikaci. V sobotu je na programu finále. Ledecká do závodu půjde jako hlavní a největší favoritka na zlato. „Začínám nanovo,“ říká Ester s tím, že co bylo, bylo krásné, ale je to minulost. A Ledecká touží po tom, aby i budoucnost měla zlatý lesk.

„Vyzkoušela jsem si sjezdovku. Pracujeme na přehození z lyží na snowboard. Včera to ještě nebylo ono, ale dneska už Justin (trenér Justin Reiter, pozn. red.) chválil a vypadá to dobře,“ citoval Ledeckou její manažer Viktor Valta.

„Svah se nám hodně líbí. Je dlouhý a zároveň technický, pro Ester moc dobrý. Máme za sebou dobré jízdy. Jdeme krok za krokem, zase se dostáváme do snowboardového módu. Její cit se zlepšuje,“ uvedl trenér pro idnes.cz.

Skvělou zprávou je, že Ledecká se cítí skvělé i po zdravotní stránce. Spadl z ní stres. Cítí se uvolněně a zároveň velmi silně. Je připravená, odhodlaná a je v pohodě. Z lyžařky se klube snowboardová dračice, která touží po vítězství.

Související články

Další články