Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Ester Ledecká předvedla výstavní postavu v plavkách: Mohla by jít z fleku k cirkusu

Zdroj:
+ Dalších 8 fotografií
akrobacie
Ester Ledecká (25) s tréninkem nezahálí ani během letních prázdnin. Na sociálních sítích fanouškům ukázala, jak piluje svou stabilitu. Předvedla tak cvik, při kterém stojí na popruhu slackline. Kromě chůze nad zemí se pustila i do žonglování.

Balancování na popruhu připevněném mezi dvěma body může někdo považovat za nemožné. Ester Ledecká (25) však ukázala, že je vše možné. Talentovaná sportovkyně si ale chtěla svou letní aktivitu trochu inovovat. K chůzi na tenkém pruhu tak přidala i žonglování. Dokázala, že její kreativita nezná meze.

Video, sdílené na Instagramu, doprovázela cirkusová hudba ze skladby Vjezd gladiátorů od Julia Fučíka. Lidem se mohla vrýt do paměti také z třetího dílu animovaného filmu Madagaskar. Přesto, že by Ester na cirkusových vystoupeních rozhodně zazářila, svou lyžařskou a snowboardovou kariéru nejspíš nehodlá opustit.

Její věrné fanoušky akrobatické kousky nadchly a někteří byli dokonce v šoku, co všechno Ester dokáže. "Je něco, co neumíte?" napsala do komentářů jedna ze sledujících. K té se s nadšením přidali další. "To už ale není možný. A třeba vařit umíte také?" zaznělo v komentářích.

Kromě perfektní stability se ale sportovkyně pochlubila i dokonalou postavou, kterou by jí mohl kdekdo závidět.

Související články

Další články