Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Ester Ládová (38) z reality show Novy zraje jak víno: Svatba a láska jí jen prospěly

+ Dalších 9 fotografií
REALITY SHOW
Zkoušela zpívat, moderovat, nakonec dala showbyznysu sbohem... A udělala dobře. Dnes je šťastná a vdaná. Řeč je o hvězdě někdejší novácké reality show Milionový pár Ester Ládové (38), která se neúspěšně snažila stát slavnou, ale spokojený život našla až poté, co potkala muže snů. Navíc se teď ukázala v plavkách a i na prahu čtyřicítky je to pořádná kočka. ...

V minulosti se provalil skandál, když natočila snímek pro dospělé. Ale mnoho mužů se na její hříšné křivky rádo podívalo… Ester Ládová žije dnes ale zcela jiný život, než tomu bylo před lety. Stala se z ní pořádná kočka, vdala se a žije si svůj život.

Přes deset let se showbyznysu vyhýbá a začala před časem podnikat, když si otevřela kosmetický salon v Berouně. „Dělám to, po čem jsem vždy toužila,“ prozradila Ester, která se stačila podruhé vdát.

Do současného manžela je zamilovaná až po uši. Předtím ale poznala, že láska není vždy férová. Hodně se trápila kvůli tomu, že její první manžel utekl za jinou ženou. Následoval rozvod a týdny, kdy měla důvod k slzám. Dnes je ale vše jinak. Ester je šťastná a se svým manželem ráda cestuje. O tom, že je to pořád ženská jako lusk, svědčí i snímky, kterými se pochlubila.

Co jste možná o Ester Ládové nevěděli:

  • V polovině září 2004 se stala jedním ze 24 účastníků české reality show nazvané Milionový pár vysílané televizí Nova. Finále soutěže se mělo konat počátkem prosince 2004, ale televize ukončila vysílání pořadu již začátkem října, neboť vyšlo najevo, že někteří účastníci – mezi nimi i Ládová – vystupovali před zahájením soutěže Milionový pár v pornografických filmech, ačkoliv tuto skutečnost tvůrcům soutěže zamlčeli.
  • V červnu 2006 se Ládová účastnila konkurzu hledajícím zpěváky do muzikálu Děti ráje. Od září toho roku moderovala v privátní rozhlasové stanici Frekvence 1 relaci o počasí.
  • Během léta roku 2013 se na usedlosti Velichov ležící jižně od Velkého Března po sedmileté známosti provdala za Bohumila Bílého. Před koncem roku 2014 se ale manželé rozešli. Přibližně od poloviny roku 2015 navázala další partnerský vztah s policistou Josefem Prchalem, za kterého se 22. června 2018 na hrádku Červený Újezd u Prahy provdala.

Mohlo by vás zajímat

Další články