Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ester Janečková se chlubí svými syny. Krištof a Cyril vyrostli v pořádné fešáky

Zdroj: Archiv Ester Janečkové
+ Další 2 fotografie
Rodina
Ester Janečková nedávno sdílela s veřejností svůj životní příběh skrze dokument Ester od režisérky Heleny Třeštíkové. Dílo vyobrazuje Janečkovou jako šikovnou studentku, úspěšnou herečku a také starostlivou matku tří dětí. Vedle své dcery Sáry (10) vychovala i Krištofa (25) a Cyrila (22). Z obou kluků jsou už dnes muži a nutno říct, že velice sympatičtí.

Ester Janečkové (48) se v životě povedla spousta věcí. Například úspěšně vystudovala divadelní fakultu nebo má vlastní a velice úspěšný pořad Pošta pro tebe. Čeho si ale pravděpodobně nejvíc cení, je její rodina.

Spolu s manželem, chirurgem Zdeňkem Janečkem, totiž vychovala tři děti. Kromě dcery Sáry se může Ester chlubit dvěma kluky. Tedy spíše už vlastně pořádnými chlapy, jelikož je Krištofovi i Cyrilovi přes dvacet.

Studovali židovskou školu

Oba synové vyrostli nejen do výšky, když už před pěti lety svou mamku přerostli, ale také do krásy. Nelze se tak divit, že se Ester chlubí jejich fotkami na svém instagramovém účtu. Před kamerou či fotoaparáty se ale společně moc neukazují. Nejspíš si chrání své soukromí.

Jak Krištof, tak Cyril si jako střední školu zvolili židovské gymnázium. Ne snad proto, že jejich maminka pochází z židovské rodiny, ale proto, že se jim židovská víra jevila jako tolerantní. „Když bylo Cyrilovi čtrnáct, zabil se jeho stejně starý bratranec. V jeho smrti hrála roli jeho homosexualita a s ní spojené odsudky okolí. Pro Cyrila bylo v té době hodně důležité být s tolerantními lidmi, židovství ani moc neřešil, vlastně se o něj nikdy moc nezajímal. Ale od bratra věděl, že židovský gympl je v pohodě. Tam je každý normální, říkají kluci,“ vysvětlovala Ester v roce 2017 pro portál Eduzin.cz.

Nakonec to i vypadá, že oba synové jsou od pohledu pohodáři. Ester tak může být velice pyšná, jací muži z jejích synů vyrostli.

Související články

Další články