Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Ester Geislerová vyvedla o 11 let mladšího partnera: Takhle jí to s fešným Martinem sluší

Na filmovém festivale ve Varech jim to velmi slušelo.
Zdroj: foto Ester Geislerová
+ Další 4 fotografie
vztah

Herečka Ester Geislerová (37) se letos na jaře pochlubila, že je opět zamilovaná. Pár tvoří s fešným divadelním hercem Martinem Hronským Krupou (26), který je o jedenáct let mladší. Společně vyrazili i na karlovarský festival, na který ještě i po slavnostním ukončení stále vzpomínají. Podívejte se, jaký fešák ulovil jednu z nejpůvabnějších českých zrzek.

Půvabná herečka Ester Geislerová již od začátku roku tvoří pár s pohledným divadelním hercem Martinem Hronským Krupou. Svůj vztah oficiálně potvrdili koncem března při komentářích k zamilovaným snímkům z období, kdy si užívali zimních radovánek. "Nejšťastnější tři měsíce," napsala Ester, kterou známí a fanoušci zahrnuli gratulacemi.

Podle všeho se Ester s Martinem seznámila během castingu do seriálu Anatomie života, kde nyní oba působí. Společně se svou láskou netají a své sociálně sítě občas zahrnují i nějakými momenty z jejich soužití, pochlubili se snímky z dovolené, ale také z Karlových Varů, kam vyrazili na filmový festival. Bok po boku navíc skutečně působili jako hollywoodský pár, rozdávali úsměvy od ucha k uchu a jedenáctiletý věkový rozdíl vůbec nebyl znát. "Červený koberec s mou milovanou Ester. Vary jsme si užili," uvedl herec ke snímkům.

Ester Geislerová se v roce 2005 stala maminkou dvojčat - holčička dostala jméno Mia Rosa a chlapeček Jan Etien. Děti má s filmovým architektem Janem Kadlecem, se kterým se ale po čase rozvedla. V roce 2015 byla spojovaná s hercem Petrem Václavkem.


Související články

Další články