Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ester Berdychová vypadá čím dál víc jako reklama na hlad. Navaříme ti, vtipkují fanoušci

Ester se rozhodla děsit lidi svojí vyzáblostí.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 27 fotografií
Ester Berdychová (25) se na sociálních sítích ráda chlubí snímky, na kterých ukazuje svoje vyrýsované tělo. Poslední už ale vypadá spíše jako kostra potažená kůží. Na fotce, kde je jen v plavkách, už budí podezření, že má snad anorexii. Fanoušci manželky slavného tenisty se začínají bát o její zdraví.

Modelka a manželka Tomáše Berdycha (32) tvrdě maká na své postavě. Tu chce vyrýsovat k dokonalosti, ale už teď přestřelila. K jejím fotografiím fanoušci píšou spíše nelichotivé komentáře. „No nevím, jste až moc vychrtlá. To už hezké není,“ píše u jednoho z postů diskutér. Někteří si z Ester už dělají i legraci. „Ester, až budete v Praze, navaříme vám,“ komentuje další.

Ta si z toho zjevně nic nedělá, jelikož přidává další a další snímky. Na jednom z nich v růžových plavkách demonstruje, že je připravená na léto. Bříško má sice hezky vypracované, ale ručičky má skutečně jako dvě hůlčičky. Snad se brzy umoudří a přestane tolik hubnout. Její muž by jistě ocenil i trochu ženských tvarů.

Související články

Další články