Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ester Berdychová sportuje dnem i nocí! Prsa jí zatím nezmizela!

Ester je kus!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 26 fotografií
Krásná žena Tomáše Berdycha opět předvedla své tělo v top formě! Tohle tělo se vám jen tak neokouká...

Manželka naší tenisové jedničky Tomáše Berdycha (31) Ester Berdychová (24) se ukázala v naprosto báječné formě. Ještě aby ne, tahle holka je totiž povoláním modelka, a tak je její prací na sobě dennodenně makat.

Ester si Tomáše brala v době, kdy byl v tenisovém žebříčku ATP na pátém místě. Dnes je Tomáš na 14. místě a dá se s jistotou říct, že opravdu ztratil svoji skvělou formu. Naposledy dokonce na francouzském turnaji Roland Garros skončil už ve druhém kole s tenistou Chačanovem. To byl přinejmenším trapas dne.

Každopádně kdo není z formy je právě Ester. Ta si ve svém hnízdečku lásky fotí jednu fotku v plavkách za druhou. Její tělo je spíše šlachovité, nicméně o svá ňadra Ester naštěstí při cvičení úplně nepřišla.

“Na léto jsem připravena!” napsala Ester na svůj Instagram k fotce, na které vypadá neskutečně dobře. Nezbývá nic jiného, než s touto kráskou jen souhlasit!

Související články

Další články