Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Ester Berdychová ukázala vyhublou fotografii a fanoušci mají jasno: Anorexie! Najez se pořádně a nestraš nás tady

Ester Berdychová ukázala vyhublou fotografii a fanoušci mají jasno: Anorexie! Najez se pořádně a nestraš nás tady
Zdroj: Instagram
Předchozí Další
+ Dalších 24 fotografií
Ester Berdychová, manželka slavného a úspěšného tenisty Tomáše Berdycha, v posledních měsících nevypadá vůbec dobře. Je až nepřirozeně vyhublá a připomíná spíše kostlivce než nádhernou mladou dámu, kterou jinak Ester samozřejmě je. Fanoušci se bojí o její zdraví.

Ester Berdychová si na svém těle nechává opravdu záležet. Neustále cvičí a dodržuje striktní jídelníček. Často fotí a sem tam se také živí jako modelka, proto je jasné, že si musí udržovat postavu. Ale nepřehání to už trošku?

Manželka Tomáše Berdycha (32) poslední dobou vypadá opravdu nezdravě. Se svými fanoušky pravidelně komunikuje na sociálních sítích a informuje je o značné části svého života. Na posledních fotkách, které zveřejnila na Instagramu, nevypadá vůbec dobře.

Fanoušci si nedávají servítky a pod fotografie jí píšou drsné vzkazy: "Pardon, ale to už moc sexy není," napsala jedna z jejích sledujících. "Ester, najezte se pořádně a nestrašte nás tady," byl další komentář od jistého Václava.

Co na to říká samotná Ester? Opravdu trpí poruchou příjmu potravy, nebo jde pouze o zdravé stravování a pravidelný pohyb? "Dnes je to populární říkat, že lidé trpí anorexií nebo bulimií. Podívejte se na obrázek opravdu nemocné dívky a dívky, která na sobě opravdu maká," napsala krásná Ester.

Modelka dodala, že chce inspirovat: "Člověk nepotřebuje slyšet jen pochvalu, spíše bych chtěla, aby měly ženy více motivace a chuti do cvičení, a ne řešit, jestli někdo trpí tak závažnou nemocí, jako je anorexie či bulimie."

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy