Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ester a Josefina zaujaly i ve Varech: Lidé nám volají a řeší s námi svoje rozchody

Zdroj: mall.cz
+ Dalších 9 fotografií
Přiznání
Ester Geislerová (35) a Josefina Bakošová (40) jsou kreativní dvojice, která se proslavila na Instagramu. Vtipné úryvky zpráv, jež souvisejí se vztahy a láskou, zajímají téměř 230 tisíc sledujících. Na karlovarském festivalu Ester s Josefinou představily už druhý díl své Terapie sdílením.

Ester Geislerová a Josefina Bakošová oslavily úspěch s první knížkou a doufají, že se jim ho podaří zopakovat i s druhým dílem. Ten je sestaven z více než deseti tisíc zpráv. „Bylo to náročnější, jednička vznikla asi z dvou tisíc, teď se stalo, že mi například jeden člověk dokonce volal a popisoval své rozchodové útrapy. Měla jsem ho na telefonu přes hodinu,“ smála se Josefina.

Ester zase prozradila, že si musela naordinovat digitální detox, který trval čtvrt roku. „Dřív jsem si namlouvala, že je to potřeba k práci a nějaké sebeprezentaci. Ale k práci stačí e-mail a klasické telefonování. Ve chvíli, kdy jsem telefon vypnula, dostavila se jakási vlna radosti a zvláštního tetelení z pocitu soukromí. Zároveň jsem zjistila, že mám spoustu volného času. Opravdu to všem doporučuju,“ prozradila Ester.

Aktuálně tvůrčí duo pustilo do prodeje kolekci šatů Beze slov, připravuje nové mikiny a také charitativní dárek k Vánocům s Člověkem v tísni. Dále pořádá přednášky s terapeutem Honzou Vojtkem, při kterých se především snaží dát přítomným najevo, že ty důležité věci se mají říkat do očí, ne je psát. Zároveň se podělily o informaci, že zajímavé zprávy jim posílají i známé osobnosti.

„Jednou z nich byla zpěvačka Martina Pártlová, která se svěřila, že jí přišla zpráva: Vrať mi těch 5 000, byla to zbytečná investice, a druhá: Martino, budem spolu aspoň poprcávat,“ prozradily Ester a Josefina.

Související články

Další články