Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Esmeralda slaví 52. narozeniny: Leticia Calderón vzpomíná na slavnou telenovelu a stará se o postiženého syna

Esmeralda slaví 52. narozeniny: Leticia Calderón vzpomíná na slavnou telenovelu a stará se o postiženého syna
Zdroj:
+ Dalších 13 fotografií
narozeniny
Královna telenovel Leticia Calderón, kterou u nás známe především jako Esmeraldu, se na čas stáhla z veřejného života a věnovala se hlavně péči o svého staršího syna trpícího Downových syndromem. Před několika lety se ale k hraní vrátila. Nedávno zavzpomínala na telenovelu, která ji proslavila po celém světě. Na svém instagramovém profilu sdílela dosud nepublikované snímky z natáčení Esmeraldy.

V roce 1997 si Leticia Calderón, známá také jako Lety Calderón, zahrála v jedné z nejúspěšnějších telenovel své kariéry. Letos uběhlo už 23 let od premiéry seriálu, který svého času dobyl i české obýváky. Při té příležitosti zavzpomínala herečka na natáčení, které jí otevřelo dveře do celého světa, a se svými instagramovými followery se podělila o unikátní fotografie z natáčení, které dosud nikde nebyly publikovány.

Roli Esmeraldy Leticia Calderón málem odmítla

Roli, která jí přinesla obrovský úspěch, chtěla přitom mexická herečka s půvabnou tváří původně odmítnout. Jednak právě dotočila jinou telenovelu, ve které nosila celou dobu na hlavě těžkou paruku, a také se chtěla vdávat. Nakonec si to rozmyslela, což jí přineslo celosvětovou slávu. Esmeralda zůstává jejím nejslavnějším počinem, přestože si zahrála ve spoustě dalších romantických seriálů, jako jsou například Labyrinty vášně, Opravdová láska nebo Rány lásky. Slepá kráska po boku mužného Josého Armanda byla její osudovou rolí.

Stará se o postiženého syna

Po roce 2000 se ale Leticia Calderón stáhla z veřejného života a středobodem jejího vesmíru se stal postižený syn Luciano, který se narodil s Downovým syndromem. Herečka se o něj i v dospělosti dojemně stará. V roce 2008 se k hraní vrátila. V roce 2009 vydala o svém synovi knihu Luciano, anděl mého života.

V naší galerii se můžete podívat, jak Leticia Calderón dnes vypadá a jak skvěle se o svého syna stará. A také na dosud nezveřejněné fotografie z natáčení Esmeraldy.

Související články

Další články