Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Eskapáda s nevěrami, pak zásnuby: Lidé Vémolovi dojemná slova o Lele nevěří

Zdroj: Archiv Lela Ceterová
+ Dalších 9 fotografií
láska
Karlos Vémola (35) a Lela Ceterová (31) momentálně prožívají jedno z nejkrásnějších období v životě. Vrátili se k sobě a navíc Terminátor svoji Lelu požádal o ruku a ta nadšeně souhlasila. Není to ovšem tak dávno, kdy měli velmi vážnou vztahovou krizi, a to hlavně kvůli Karlosovým nevěrám. Někteří lidé si myslí, že každý má právo na druhou šanci, a další jsou přesvědčeni o tom, že se jedná o přetvářky a Lela opět brzy narazí.

Vztah Lely Ceterové a Karlose Vémoly prošel pořádnými turbulencemi. Nejdříve to vypadalo jako reklama na dokonalý romantický film. Karlos v roli neohroženého bijce se zamiloval do vnadné playmate Lely Ceterové a zanedlouho přišla na svět vytoužená dcera Lili.

Jenomže po nějaké době se začal jejich vztah sypat jako domeček z karet. Na Karlose praskla nevěra s fitness trenérkou Zdeňkou Černou, která se vyfotila v Karlosově koupelně a snímek vyvěsila na sociální sítě.

Takovou potupu si nenechala líbit Terminátorova přítelkyně Lela a prakticky okamžitě se odstěhovala do svého bratislavského bytu i s dcerkou Lili. Dlouho nebylo jasné, zda se k tobě vrátí, nebo je to definitivní konec.

Návrat k sobě a žádost o ruku

Karlos ale nakonec patrně pochopil, že to pravé štěstí u svých milenek nenajde a začal se kát. Následovala drahá dovolená, na které Lelu zahrnoval drahými dárky a večeřemi. Po příjezdu zpátky na Slovensko Lela s Karlosem oslavili první narozeniny Lili a všichni působili jako velká a šťastná rodina.

Ještě před Vánoci ji Karlos požádal o ruku. V současné době to vypadá, že Lela skutečně Karlosovi odpustila a dala mu druhou šanci. Otázkou je, jak dlouho to MMA bijci Vémolovi vydrží a zda svá slova na sociálních sítích myslí vážně.

Je to příliš okaté, nevěříme ti

Karlos zcela obrátil své chování. Na sociálních sítích se přestal obklopovat prsatými playmate a všechen svůj volný čas věnuje rodině a Lele. Jeho snažení je ale až příliš okaté a někteří lidé jej považují za přetvářku, která brzy vyprchá.

„Jak jsem dal v mém prvním postu před tvým návratem. Já vím, že jsem ti mnohokrát ublížil, ale vždycky jsi byla má první dáma. My everything,“ napsal pod jeden ze snímků Lely Karlos a lidé reagovali rozpačitě.

„To je rozkošné. Jste spolu něco jako Jack a Rose,“ psali pochvalně jedni. „Tohle je ale vážně komedie, jsem zvědavá, jak dlouho to Karlosovi vydrží,“ píší další. „Myslím si, že je důležité, jak je Lela spokojená. Je to její věc, s kým žije. Nechte ji být,“ zastávají se fanoušci Lely. A co myslíte vy?

Související články

Další články