Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Erotický snář: Co nás nejčastěji dráždí ve snech a jaký to má význam

Zdroj: facebook
Sny s erotickým podtextem nejsou nic neobvyklého. Naše podvědomí neovlivníme a nepomůže nám ani, když si během dne budeme hrát na cudné stydlivky. Pokud jste již dlouho bez kvalitního sexuálního zážitku, není divu, že vám erotika tlačí na mozek. Ovšem tyto sny mohou mít i hlubší význam. Přinášíme vám erotický snář, který vám poradí, jak se vyznat ve vašich divokých snech.

Nahota

Pokud se ve snu ocitnete nazí, vše závisí na pocitu, jaký ze své nahoty máte. Pokud se stydíte a není vám to příjemné, pravděpodobně se ve vaší životní situaci cítíte zranitelná a nechráněná. Možná procházíte těžkým obdobím. Pokud je vám nahota příjemná a cítíte se v ní pohodlně, jste spokojená i ve své životní situaci. Možná jste splnila nějaký důležitý úkol nebo cíl a dosáhla uznání. V tomto případě si svůj sen pěkně užijte

Milování s partnerem

Zdá-li se vám o milování s vaším partnerem a užíváte si jej, gratulujeme, máte zdravý harmonický vztah Pokud se vám však sny vracejí příliš často, měla byste popřemýšlet o časových intervalech mezi vašimi milováními. Možná na vás partner tak trochu dlabe a sex máte jen jednou v roce na Vánoce, a tak si to vaše podvědomí kompenzuje po svém. Je na čase si s ním promluvit a ukázat mu, jak se věci mají nebo jak by se přinejmenším měly mít.

Nevěra

Pokud jste partnerovi ve snu nevěrná, ale nedostavuje se žádná morální kocovina, ba naopak, vaše podvědomí si snaží něco kompenzovat. Partner vás patrně zranil nebo vám ukřivdil a nebo vám jen věnuje málo pozornosti a vy podvědomě toužíte po kompenzaci. Pokud se naopak za snovou nevěru cítíte vinna, možná jste partnerovi ukřivdila vy. Nebo jste vyvolala zbytečnou hádku a teď nevíte, jak ji odčinit.

Lesbické hrátky a jiné neobvyklé praktiky

Pokud si to ve snu užíváte se ženou, nemusí to nutně znamenat, že jste lesbička Stejně tak, pokud si ve snu užíváte divokého svazování a dalších hrátek, přitom to ve skutečnosti vůbec není váš šálek čaje, nemusíte panikařit. Možná se v životě nacházíte ve zlomovém období, kdy procházíte nějakými změnami. Nebo jste z něčeho vykolejena a hledáte se. Neznamená to nutně, že toužíte po sexuální změně, ale po té životní.

Orgie

Užíváte si divokých orgií? Nejste zhýralá, ale je toho na vás moc Nabrala jste si v práci až moc projektů, slíbila až moc účastí na rodinných akcích? Snažíte se jednoduše rozkrájet? Zvolněte, zastavte se a zamyslete se nad tím, co skutečně můžete zvládnout a co ne. I vaše podvědomí vám poděkuje.

Sex s konkrétní osobou

Máte-li ve snu sex s konkrétní osobou, buď s daným člověkem máte nevyřízené účty, nebo po něm skutečně toužíte. V případě, že sníte o Ryanu Goslingovi, je za B správně. Ať už je pravda kdekoliv, dejte si s daným člověkem rande a jednoduše vyřiďte, co potřebujete.

Související články

Další články