Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Erotický skandál v Like House mezi Bárou a Datlem má dohru: Jeho holka to nedala a sťala se pod obraz

+ Dalších 6 fotografií

Zpočátku to vypadalo, že reality show Like House bude nezáživná nuda, ale po dvou odvysílaných dílech se zdá, že parta sedmi influencerů nejsou zas až takoví svatoušci, jak se tváří na kamery, a pomalu se to začíná rozjíždět. Na první skandál se nemuselo dlouho čekat. Po první propařené noci se měli spolu údajně vyspat Datel a Bára. Problém je v tom, že Datel má přítelkyni, která tuhle informaci absolutně nevydýchala a na včerejším streamu se sťala jak zákon káže. 

Parta sedmi influencerů, zavřená na tři měsíce ve vile, bude bojovat o půl milionu korun a tak trochu i o svoji vlastní důstojnost.

Již po dvou prvních dílech je jasné, že bude o legraci postaráno. Mladým a hezkým lidem stačí dát jen alkohol a o všechno ostatní se již postarají sami.

Hned po první party prosáklo na veřejnost, že se údajně Marek Valášek, známý jako Datel, měl vyspat s půvabnou Bárou. Problém je v tom, že Datel je zadaný s krásnou Nikol, která je ovšem Báře nápadně podobná.

"Informaci mám přímo z Like House. Datel se měl první noc pořádně opít a vyspat se s Bárou," uvedl eXtra.cz zdroj, který pochopitelně nechce být jmenován.

Svaté pravidlo: Zatloukat, zatloukat

Influencer se k celé kauze vyjádřil na sociálních sítích. "Chci vám říct, že všichni jste dost rozumný na to, aby vám došla jedna věc, a to ta, že na vile jsme tady my. To, že nějaký bulvár napíše článek, je super. Gratuluju. Ale oni tady s námi nejsou, ty lidi," apeluje na všechny své sledující Datel.

"Chtěl jsem vás jenom poprosit, abyste nevěřili všemu. Jak říkám, jsme tady my a my víme, jaká je pravda. Když by se to začalo řešit a situace si to vyžadovala, abych se k tomu nějak víc vyjádřil, tak se o tom třeba pobavíme," snažil se mírnit celou situaci Datel.

Půvabná přítelkyně Nikol se opila pod obraz

Samozřejmě že se tyto spekulace dostaly až k přítelkyni Datla, půvabné Nikol, která z toho nadšená rozhodně nebyla.

Na včerejším streamu s Nikol se sťala tak, že nemohla poskládat pomalu ani větu a se slovíčky jí musela pomáhat kamarádka.

"Kdybyste byli v mé kůži, napili byste se? Já bych se ožrala, fakt strašně," blábolí krásná Nikol, která na videu evidentně opilá už je. "Já nemám problém s tím být někde opilá. A nemyslím si, že jsem strašně moc opilá, protože dokážu ještě nějak jakoby online vysílat," dodává a jazyk se jí neuvěřitelně motá.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy