Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Erotický horoskop: S kým vás čeká žhavé svádění? A kdo je vhodný pro manželství?

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Speciální horoskop
Erotický horoskop je tady. A zaměřili jsme se na Vodnáře. Ten určitě není žádným dobyvatelem, který jde hned na věc. Žádný Don Juan. K ženě přistupuje trochu rozpačitě, skoro bezmocně. A skoro vždy očekává, že bude povzbuzen, a dostane jasné znamení její přízně. Potěšení mu nečiní dobývání, nýbrž umění stupňování slasti. Je pravý virtuóz svádění. Přičemž erotika se u něj jeví jako o mnoho důležitější než sexualita. Se kterou zrozenkyní si nebude rozumět? A se kterou dračicí mu to bude klapat v posteli?

BERAN (21. 3. - 20. 4.) Spojení Berana a Vodnáře není ideální. Oba jsou někde jinde, a buď se hluboce navzájem obohacují, nebo je u sebe nic neudrží. Rozhodně je to vztah hodnější kamarádství, než sexuálního partnerství. Je možné to změnit? Podívejte se do fotogalerie.

BÝK (21. 4. - 21. 5.) Muž Vodnář a Býčice si vjedou dost často do vlasů, ovšem, díky svým hřmotným energiím, se umí báječně srovnat v posteli. Vodnář však v Býkovi probouzí nepříliš hezké charakterové vlastnosti, které ho doslova paralyzují, a má z nich strach, protože mu berou pevnou půdu pod nohama. Muže z toho být láska na celý život? Podívejte se do fotogalerie.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Blíženky Vodnáře fascinují, je to láska na první pohled, v posteli to jiskří. Jsou si emočně blízcí, ale jestli jejich vztah vydrží při hledání pozitivního myšlení, vědí jen oni sami. Toto spojení je však jedno z nejideálnějších. Může ho něco zničit? Podívejte se do fotogalerie.

RAK (22. 6. - 22. 7.) Mají spolu život plný harmonie, komunikace a dobrodružných nápadů. Sex je naprosto úžasný, snad až transformační. Vodnář by si však měl dávat pozor na svou vilnou touhu, která může jeho ženu trošku děsit. Jejich vztah bude trošku houpačka, která se ale houpe stále naplno. Co zažijí v sexu? Podívejte se do fotogalerie.

LEV (23. 7. – 22. 8.) A jéje, sebevědomý Vodnář a egoistická Lvice, to nebude jednoduché! Vztah založený na vzájemném posuzování a soutěžení, a to i v postelových hrátkách. Ponoukají se k větší hloubavosti, ale i k závisti pod peřinou. Tady se rozhodně nebude ani jeden z nich nudit. Lvice a Vodnář budou neustále soutěžit, a to i v posteli. Tohle nevypadá na dlouhodobou záležitost. Jak z toho? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Když se Vodnář setká s Pannou, je to jako blesk z čistého nebe. Tihle dva se hledali, až se našli. Občas mezi nimi stojí nějaký problém, rodina nebo velký věkový rozdíl. Vzájemná tolerance a láska však roste, a pokud je naplněna, je to jeden z nejšťastnějších párů. Co je může trápit? Podívejte se do fotogalerie.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Chodí spolu na bujné večírky a rozhodně to je o všem, jen ne o klidu. Jednou jsou zamilovaní, potom rozhádaní, potřetí spojeni něčím snad až fanatickým. V posteli si skvěle rozumí, tam žádné potíže nenastávají. Nechce-li se Vodnář nudit, musí si najít Váhu. Může jejich vztah něco zničit? To zjistíte, když se podíváte do fotogalerie.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Tady se budou dít věci. Dva nesmiřitelní se stávají partnery. Buď se neskutečně servou a odejdou od sebe, nebo vytvoří silný pár a budou neporazitelní! Jejich vztah je o těžké práci, kterou ulehčuje silná a přetrvávající sexuální přitažlivost. Může to klapat i v manželství? To zjistíte, když se podíváte do fotogalerie.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Země se zachvěje! Střelkyně ve Vodnáři nachází vášeň a snad až prostopášnost a hlavně trvalé kořeny. K manželství je tady jen krůček a obyčejně se tak děje velmi rychle. Je to velký třesk, u kterého není co řešit. Může to klapat i v manželství? To zjistíte, když se podíváte do fotogalerie.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Dokonalé spojení, u kterého nelze vůbec nic vytknout. Klidný, vyrovnaný vztah, ve kterém se oba skvěle doplňují. V posteli si oba rádi hrají, jednou je zdravotní sestřička, podruhé drsná učitelka. Tihle dva se rozhodně nenudí a v posteli krotí i své případné emočně zabarvené hádky. Co je v posteli baví nejvíce? To zjistíte, když se podíváte do fotogalerie.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Vodnářka s Vodnářem si v posteli nerozumí, protože jsou oba sami sebou tak uspokojeni, že sex už je v podstatě zbytečností. Nenajdete mezi nimi žádnou výbojnou vášeň, ale když už na něco dojde, tak to bude klidné a ospalé milování. Dva Vodnáři v jedné posteli? Jde to? Podívejte se do fotogalerie.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Mezi nimi nenajdete jediné škobrtnutí. Oba mají na sebe uklidňující vliv. Pokud se tito dva potkají, hned ví, že jim je souzeno spolu zůstat navždy. Vytvářejí hluboká a inspirativní pouta a sex je úžasnou cestou k výšinám. Může tento vztah něco ohrozit? Podívejte se do fotogalerie.

Související články

Další články