Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Erotický horoskop na Valentýna: Váhy budou v posteli zklamané, Býk si pořádně zaskáče

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
VALENTÝNSKÝ HOROSKOP
Jak se těšíte na svátek zamilovaných? Valentýn je časem luxusních večeří, romantických drinků a sexuálního dovádění. Povzbuďte ty správné energie a dosáhněte tak harmonického a zároveň divokého prožití svátku všech zamilovaných. Prozradíme vám, jak na to, v našem SPECIÁLNÍM VALENTÝNSKÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Milí Berani, staré spory hoďte za hlavu a užívejte si sebe navzájem. Váš partner konečně pochopil, co ve vás má, tak obraťte list a užívejte si. Nepodceňujte však únavu, kterou poslední dobou pociťujete, a odpočiňte si. Budete potřebovat energii na výjimečný valentýnský večer! Co takhle překvapit partnera romantickou výzdobou ložnice s luxusním povlečením a svíčkami? Dámy v Beranu budou svůdné v luxusním romantickém krajkovém prádle. Příjemné zamilované období bude pokračovat i po zbytek února. Jaký budete mít sex? To najdete ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Čeká vás překvapivý, inspirativní a příjemný večer plný lásky a společných snů. Překousněte silný pocit, že se vám dnes nic a nikam nechce. Nechte se ovládnout a zažijte večer plný smyslových prožitků. Dopřejete si trochu divočejší flirtování, možná dokonce s několika sympatickými protějšky! Býkům, kteří žijí v dlouhodobém vztahu nebo manželství, to bude od Valentýna po celý zbytek února velmi dobře klapat. Jaký budete mít sex? To najdete ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Valentýn se ponese ve znamení porozumění. Nebudete se ani snažit nic moc organizovat, místo toho si dopřejete klidný volný čas ve dvojici, budete spolu trochu lenošit a hodně si povídat. Budete toužit po romantice a s partnerem si budete chtít povídat o lásce a vztazích. Bude vás bavit rozebírat psychologické aspekty lásky, a to spíš teoreticky. Pokud se vám povede naladit protějšek na stejnou vlnu, máte vyhráno a bude to velmi příjemné. Jaký budete mít sex? To najdete ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Ráčci, o Valentýnu vás budou lákat milostné experimenty, ale bude lepší, když se budete v tomto směru držet na uzdě. Váš protějšek nejspíš nebude mít příliš pochopení pro divoké postelové experimenty, raději si tedy užijte den zamilovaných klidně a romanticky. Na vášnivé experimenty mnohem spíš nalákáte svého partnera až ve druhé části měsíce. To už si můžete dovolit odvážnější návrh. Jaký budete mít sex? To najdete ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Valentýnský večer vám přinese jedno velké překvapení. Budete muset odpovědět na otázku, která se týká vaší budoucnosti. Mnoho Lvů bude spolu s partnerem uvažovat o rodině. Pokud jste si ji ještě nezaložili, budete si zřejmě spolu povídat o tom, jaké má kdo z vás v této oblasti představy. To upevní váš vztah a bude to moc příjemné. Jaký budete mít sex? To najdete ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) O valentýnském večeru vám bude trochu chybět něžné milostné žvatlání, ale spíš byste měli ocenit pevný a fungující vztah, i když je bez těchto příkras. To přece nebrání tomu, abyste si spolu udělali hezký večer a užili si ho! Buďte trochu divočejší a odvažte se! Jaký budete mít sex? To najdete ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Milé Váhy, v erotice to bude spíš nuda, rozhodně nelze říct, že byste byly plně spokojené. S partnerem si budete po názorové stránce skvěle rozumět, ale co se týče citů a romantiky, budete mít pocit, že váš vztah stojí na místě. Nezadané Váhy si o Valentýnu mohou užít trochu hezké zábavy a flirtování, ale raději do letošního svátku zamilovaných nevkládejte příliš velké naděje – mohli byste se zklamat. Jaký budete mít sex? To najdete ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Čeká vás nelehká volba, kdo bude vaším Valentýnem. Poslouchejte vaše srdce a nemůžete se rozhodnout jinak než správně. Valentýnský večer a několik dalších dní a nocí se ponesou ve znamení velké vášně! Po sexuální stránce budete plně spokojeni a tělesné sblížení pro vás bude nejlepším způsobem, jak protějšku vyznat lásku. Jaký budete mít sex? To najdete ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Valentýn bude pro vás po sexuální stránce trochu náročný. Budete mít chuť přemlouvat protějšek, ať s vámi zkusí v posteli něco trochu neobvyklého, ale měli byste se držet trochu na uzdě. Jestliže váš partner jednou nesouhlasí a neláká ho to, pak ho ani dárky, ani žádnými slovy nepřesvědčíte, aby vám vyhověl. Spíš byste vyvolali zbytečnou hádku, a to nestojí za to. Jaký budete mít sex? To najdete ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Kozorozi, valentýnský večer si užijete přímo skvěle. Budete v dobré a optimistické náladě a snadno se necháte opojit krásným pocitem zamilovanosti, který budete ve společnosti svého milého protějšku prožívat. Miláčkovi připravíte exotickou večeři, ten vás za to velkoryse odmění. Jaký budete mít sex? To najdete ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Valentýn se ponese ve znamení romantiky. Budete mít pocit, že vaše duše a duše protějšku se navzájem propojují a postupně se budete stále lépe a lépe poznávat. Samozřejmě každý z vás má ještě některá skrytá zákoutí své duše, které ten druhý prozatím neodhalil. O to zajímavější a více vzrušující budou nejen vaše rozhovory. Jaký budete mít sex? To najdete ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ve znamení romantiky se ponese i valentýnský den a večer. Budete si pro váš protějšek vymýšlet milá a romantická překvapení, kterými mu tento krásný den ještě více zpříjemníte. Šampaňské, vana plná pěny, hudba odvádějící od všední reality, to vše podniknete. Ani erotické pomůcky nebudou od věci. Jaký budete mít sex? To najdete ve fotogalerii.

Čeká vás důležité rozhodnutí? Tarotové karty vám prozradí, jak neudělat chybu.

Související články

Další články