Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Erotický film 365 dní se stal hitem: Padesát odstínů šedi strčil nahotou do kapsy

Erotický film 365 dní se stal hitem: Padesát odstínů šedi strčil nahotou do kapsy
Zdroj: Next Film
+ Dalších 10 fotografií
netflix
Na Netflix přišel nový erotický snímek s názvem 365 dní a okamžitě se stal hitem. Příběh natočený na motivy knižní předlohy polské spisovatelky Blanky Lipinské je aktuálně v Česku vůbec nejsledovanějším filmem na oblíbené platformě. S neuvěřitelně ostrými sexuálními scénami strčí opěvovaných Padesát odstínů do kapsy a hlavní postavy na pohled uspokojí mužské i ženské diváky. Mnozí ale přemýšlejí, zda je vůbec přípustné, aby na Netflixu takový snímek byl a zda se nehodí spíš na portály s obsahem pro dospělé.

Erotický snímek 365 dní pojednává o úspěšné hotelové manažerce jménem Laura Biel, která má sice skvělou kariéru, ale manželství jí pokulhává. Pro jejího muže Martina jsou důležitější přátelé, do noci sedí u počítače a jí nezbývá než své touhy uspokojovat pomůckami. Život se jí obrátí vzhůru nohama, když ji na dovolené na Sicílii unese Massimo Torricelli, mladý gangster, kterému se Laura zjevila ve chvíli, kdy viděl umírat svého otce. Ten jí dá 365 dní na to, aby se do něj zamilovala.

Když v roce 2011 vyšla kniha Padesát odstínů šedi, lidé se filmu nemohli dočkat. Všechny žhavé scény v nich sice byly na pohled zajímavé, ale kniha i film 365 dní je nepochybně strčí do kapsy nejen délkou scén, ale i tím, co všechno v nich herci skutečně odhalili a kde a jak se svým radovánkám oddávali. Někteří diváci mají dokonce problém věřit, že spolu herci skutečně nespali. Další si pak myslí, že není vhodné, aby byl takový film vůbec na Netflixu

Michele Morrone

Hlavní mužskou postavu, tedy Massima, si zahrál italský herec, model a zpěvák Michele Morrone Z toho se okamžitě po vypuštění snímku na Netflix stala obrovská hvězda a na Instagramu ho sleduje už více než 5 milionů lidí. Ve filmu nejen hrál, ale dokonce pro něj nazpíval i několik soundtracků.

Dámy jistě potěší, že ve skutečnosti Michele není žádný mafián, ale naopak má slušně rozjetou kariéru v mnoha uměleckých směrech. Ačkoliv má dva syny, se svou manželkou se rozvedl v průběhu loňského roku a aktuálně nemá žádný vztah.

Anna Maria Sieklucka

Neprvoplánově krásnou Lauru si zahrála polská herečka Anna Maria Sieklucka Pro tu byl snímek 365 dní první velkou příležitostí a přinesl jí celosvětovou slávu a spoustu ctitelů. Dle počtu sledujících lze ale poznat, že film je oblíbený hlavně u žen - zatímco Michela sleduje přes 5 milionů lidí, Annu sleduje něco málo přes milion.

Pánové možná budou zklamaní, ale Anna je už dlouhou dobu ve spokojeném vztahu. Jejím přítelem je polský divadelní režisér Łukasz Witt-Michałowski, který je o celých 18 let starší než ona. Zdá se, že všechny její erotické scény vzal jako hereckou povinnost a hereččino sblížení se sympatickým Italem ho nikterak netrápí.

Na snímky z polského hitu 365 dní se podívejte v galerii. Není pochyb o tom, že polští tvůrci stvořili něco, co v erotickém žánru může překonat i americké trháky. Co si o snímku myslíte vy? A pokud jste ho neviděli, hodláte si ho pustit?

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy