Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Erotické hrátky v Like House 2: Ema svedla opilou Nasťu, má kozy jako zvony, prohlásila

+ Další 3 fotografie

Dnešní díl Like House Night Show na Prima Show bude pořádně žhavý. Vilu navštívila influencerka Ema, která svým příchodem rozjela i jednu velkou party. Během hry "flaška" dala úkol influencerce Nastě, jež nedávno spadla v opilosti málem ze schodů, aby jí zatančila na klíně. Později došlo i k lesbické líbačce.

Ema Lacová, jež navštívila vilu Like House 2, má na svých sociálních sítích přes sedmdesát tisíc fanoušků. "Na Instagramu se věnuji hlavně lifestylu, mému životu, módě, make-upu, kamarádům," představila se Ema, která před několika měsíci vydala singl s názvem Skromná.

Má kozy jako zvony

Ema mezi influencery zapadla velmi rychle a ihned se rozjela velká party, která vyústila ve žhavé scény. Při hře "flaška" zadala Ema úkol Anastázii. "Pustíš nějakou strašně sexy muziku a musíš mi patnáct sekund dělat lap dance. A musíš zapojit i svoje prsa." Obě dívky posilněné alkoholem si tanec na klíně náramně užily. "Můj vrchol večera! Má kozy jako zvony," zhodnotila spokojeně výstup Nasti Ema.

Ema prohlásila, že je štětka

Více alkoholu způsobilo ještě větší uvolněnost ve vile Like House. Na řadu přišel další úkol. Opět od Emy směrem k Anastázii. "Deset vteřin mě budeš líbat," přikázala Ema.

"Když jsem sem šla a dělala si prdel z toho, že jsem štětka, nevěděla jsem, jak to dopadne…" smála se uvolněná Anastázie. Dívky si i svůj druhý výstup náramně užily. "Neměla bych problém se vyspat ani s Nasťou ani s Jakubem," zhodnotila divoký večírek Ema.

Druhá řada reality show Like House pokračuje dnes v 18.00 a ve 22.20 na kanále Prima Show.

Související články

Další články