Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Erotické choutky krasavic ze Survivoru. Čekanka Xénie a náruživá Veronika, která nikdy neřekne ne!

Děvčata otevřela téma první sex.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
zpověď

Účastníci reality show Survivor toho neměli v Dominikánské republice kromě času přespříliš. Dlouhé hodiny tak věnovali zejména povídání o vytouženém jídle, ale také se bavili o soukromí. Holky se pak pustily do zajímavé debaty o sexuálních zkušenostech a praktikách. Xénia promluvila o prvním a velmi brzkém vztahu, Veronika Havlik se zase svěřila, že je pro ni sex lékem na všechno.

Účastnice Survivoru se na ostrově v Dominikánské republice velmi spřátelily. Jak už to tak u žen bývá, tak se na rozdíl od mužů dokážou bavit bez přestávky i dlouhé hodiny. Nejčastějším tématem pak bývají vztahy a sex a i na tohle téma si našly holky v Karibiku prostor.

Prvně došlo na téma prvního sexu, které otevřela Xénia, jež si kluka našla už ve dvanácti. "Já jsem měla kluka od dvanácti do sedmnácti. Chodili jsme za ruce po dědině, nejdřív jsme si řekli, že spolu budeme chodit," vypráví. Zatímco Nikola Čechová se udivila, že na sex čekala pět let. "Já jsem dřív nějak nechtěla," odpověděla Xénia.

Milování je lék na všechno

Do řeči jí s úsměvem skočila vnadná Veronika Havlik, která s prvním sexem málem nevydržela do obdržení občanky. "Já jsem čekala na občanku, pak jsem ji dostala a mohla jsem. Chtěla jsem dřív, ale nemohla jsem, protože to bylo nezákonné," popsala blondýnka, která zašla v popisování svého sexuálního života o něco hlouběji.

"Přítel mě nikdy neodmítl a ani já jsem nikdy neřekla ne, ani v noci nebo brzy ráno, když jsem spala. Nikdy neříkám ne, u mě ne neexistuje, a ani když mě bolí hlava. Sex jsou endorfiny a když tě bolí hlava, tak jenom sex pomůže. Dáš si pilulku? Ne, dej si sex," vysvětlila s úsměvem.

Zdá se, že v reality show Survivor, která se od americké či australské verze velmi liší, se diváci vskutku dozvědí víc, než by možná čekali.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy