Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Erotická masérka klienty dusí a mlátí svými gigantickými ňadry

Kristy Love masíruje muže svými prsy a nedá na ně dopustit.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
Prsa

Erotická masérka Kristy Love vydělává denně skoro 30 tisíc korun tím, že svými maxi prsy dusí muže. Někteří si navíc užívají, když je gigantickými ňadry mlátí po hlavě.

Kristy Love vydělává tím, že dusí muže prsy

Američanka Kristy Love je skutečně nadmíru obdařená. Není tedy snad ani žádným velkým překvapením, že svá gigantická ňadra využívá i při práci. Kristy se živí jako erotická masérka. Denně si vydělá v přepočtu skoro třicet tisíc korun za to, že své klienty v obřích vnadech podusí. Někteří muži si dokonce užívají, když je Kristy svým obrovským prsem udeří rovnou do obličeje.

"Když někoho dusím prsy, pozoruji jejich prsty, abych se ujistila, že se jim ještě hýbou," říká Kristy. Prsa jí dohromady váží přes čtrnáct kilo, což je váha tříletého dítěte. Mít taková dvě dvojčata není lehké.

Někdy mi spadnou do hrnce, říká

"Někdy se mi připletou do hrnce, na pánev, někdy prostě skončí na sporáku," přiznává Kristy. Její prsa jsou čistě přírodní. Kristy se už v osmi letech za svoje větší přednosti styděla a nosila kvůli tomu několik podprsenek naráz. Do dekoltu se jí toho vejde hodně, běžně si tam odkládá mobil, klíče nebo lahvičku s parfémem.

Kristy kromě toho lékaři doporučili shodit pár kilo, aby si nejen zredukovala velikost poprsí, ale také možnost vzniku nejrůznějších onemocnění. Erotickou masérku navíc varovali, že jí kvůli obezitě hrozí vysoký krevní tlak a problémy se srdcem. "To v naší rodině nemáme, takže mě to netrápí," uzavírá ale Kristy.

Související články

Další články