Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Erotická Kámasútra na pláži? V těchto neuvěřitelných polohách vzbudila silikonová prsatice pěkný rozruch!

Hana Mašlíková se na pláži věnovala Kámasútře, pardon, poctivému
kondičnímu tréninku.
Zdroj: facebook.com

Je to k neuvěření, ale po rozchodu s fotbalistou Michalem Kadlecem (29) si modelka, vyrobená z masa a silikonu, Hana Mašlíková sbalila kufry a odletěla se odreagovat do teplých krajů. Tam se věnovala zejména udržování své tělesné kondice, ale to by nebyla Mašlíková, aby kolem toho nebylo zase něco povyku.

„Kromě kondičních tréninků a thaiboxu se asi dáme s trenérem Andrém na gymnastiku. Na dovolené jsme už začali s nácvikem, i když tohle byla jen taková sranda a zkouška. Šlápneme do toho a za půl roku z nás bude druhý Dae Men! André to sice ještě neví, ale já to rozhodla. Jeho MMA kariéru jsem ukončila a teď začne dělat balet a gymnastiku,“ svěřila se „Mašle“ na svém Facebooku.

„No, byli jsme tam trošku atrakce, když jsme chodili trénovat ráno na pláž thaibox,“ přiznává silikonem vycpaná modelka, která však ani po třicítce nezahálí a úspěšně pracuje na kultu tělesné krásy.

Mohlo by vás zajímat

Další články