Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Erika Stárková změnila vizáž: V show Tvoje tvář má známý hlas 2020 schová šedé vlasy pod paruku

Erika Stárková tajila těhotenství.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Jednou z účastnic show Tvoje tvář má známý hlas 2020 se stala Erika Stárková (36), kterou si lidé pamatují jako Dášu ze seriálu Most!. Od dob jeho vysílání se velmi změnila, z blond hřívy si nechala udělat šedé kadeře. Na proměny, které ji v rámci show čekají, se dle vlastních slov těší jako malé dítě.

Erika Stárková, která se zúčastní show Tvoje tvář má známý hlas 2020, se narodila roku 1984 v Novém Městě na Moravě. Po vystudování konzervatoře v Brně se vrhla na studia na JAMU a do roku 2007 působila v Národním divadle Brno.

V televizi se Erika poprvé objevila roku 2007 v seriálu Četnické humoresky Zahrála si například i v pohádce Sedmero krkavců či seriálech Tátové na tahu, Kriminálka Anděl či Strážmistr Topinka Nejvíc se ale proslavila jako brácha Pavel neboli Dáša v seriálu Most!

Kromě herectví se Stárková intenzivně věnuje i zpěvu, na svůj kanál na YouTube nahrála celou řadu slavných písní v jejím podání. Na Instagramu se se svými fanoušky často dělí i o fotografie z koncertů. Zpívá především jazzové a soulové písně.

Tvoje tvář má známý hlas

Zatímco kupříkladu Jordan Haj přiznal, že účast v show Tvoje tvář má známý hlas nějakou dobu zvažoval, Erika Stárková nabídku rychle a s radostí přijala. „Tolik se těším na celou show. Je to hra na převlékání. Už jako malá jsem neustále lezla mamce a tetám do skříní. Brala jsem jim boty na podpatku, šperky a líčila se potají rtěnkou mamky,“ napsala herečka na Instagram.

„Teď si svůj dětský sen jako dospělá plním naplno. Jsem jako malá holka, co se těší na dětskej karneval v dospělém světě,“ doplnila nadšená Erika, která se na všechny proměny, kterými projde, opravdu velmi těší.

Originalita

Eriku si mnozí lidé pamatují ze seriálu Most! ještě jako křehkou blondýnku. Herečka se ale rozhodla k radikální změně vzhledu a nechala se obarvit na šedivou. Ačkoliv taková barva sluší jen málokomu a šedou se většina žen snaží skrýt, Stárková v ní vypadá skvěle. Komplimenty od fanoušků jen dokazují, že originalita jí sluší.

Ačkoliv je herečka atraktivní, pánové si mohou nechat zajít chuť. Díky své kapele se seznámila s mladým muzikantem, se kterým už několik měsíců chodí. Jejím vyvoleným je baskytarista Zaya Ganbold, který se sice narodil v Česku, ale má mongolské kořeny.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy