Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Erika Stárková z Tváře je zamilovaná po uši: Vedle nového exotického přítele jen kvete

Erika Stárková z Tváře je zamilovaná po uši: Vedle nového exotického přítele jen kvete
Zdroj: archiv Erika Stárková
+ Dalších 10 fotografií
Láska
Herečka Erika Stárková (36), kterou si všichni pamatují jako Dášu ze seriálu Most! a která aktuálně září v show Tvoje tvář má známý hlas, poslední dobou jen kvete. Eričin úsměv od ucha k uchu má na svědomí baskytarista Zaya Ganbold s mongolskými kořeny. S mladším přítelem má Erika hodně společného.

Erika Stárková se proslavila především díky roli transsexuální Dáši v seriálu Most!, který si u diváků získal ohromnou oblibu. Nově se Erika ukázala v sedmé řadě televizní show Tvoje tvář má známý hlas, kde se v prvním kole představila jako Lady Gaga.

Díky kapele našla lásku

Všichni už moc dobře vědí, že Erika je talentovaná herečka. Málokdo ovšem tušil, že ukrývá v hrdle zlato. Zpěv je její vášní a i díky němu potkala možná lásku svého života. Přes kapelu se seznámila s muzikantem s mongolskými kořeny.

Zaya Ganbold randí se Stárkovou už několik měsíců. Zaya je vynikajícím kytaristou a baskytaristou a vyhledávaným jazzovým hráčem. Působí hned v několika jazzových, rockových a popových kapelách a právě v jedné z nich se dvojice potkala a sblížila.

A podle fotek to vypadá, že je Erika do mladšího exotického přítele zamilovaná až po uši. Často spolu vystupují a přitom si vyměňují zamilované pohledy. Jak moc jim to spolu sluší, se můžete podívat ve fotogalerii.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy