Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Erika Stárková rozžhavila finále Tváře: V kratičkých šatech vrtěla zadkem jako o závod

Erika Stárková rozžhavila finále Tváře: V kratičkých šatech vrtěla zadkem jako o závod
Zdroj: TV Nova
sexy
Po několika týdnech se diváci konečně dočkali, finále show Tvoje tvář má známý hlas 2020 je konečně tady a lidé se už za pár chvil dozví, kdo se stane absolutním vítězem. Poslední epizodu odstartovali nynější soutěžící společně s těmi bývalými písní We Are The World, poté následovalo vystoupení Eriky Stárkové, která se jako Shakira patřičně vrtěla a rozžhavila atmosféru.

Finále show Tvoje tvář má známý hlas 2020 je vždy velkolepé. Diváci ho letos mohou sledovat už posedmé a s napětím čekat, kdo se nakonec stane vítězem. Čtveřici finalistů letos tvoří Erika Stárková, Albert Černý, Bára Basiková a Jitka Čvančarová (42).

První vystupující finalistkou se stala právě Stárková, která se svým vystoupením rozžhavila všechny přítomné. Jako Shakira zpívala píseň Hips Don't Lie a měla na sobě sexy červený kostýmek, ve kterém poodhalila pevné pozadí a vrtěla se jako o závod.

Rafinovanost

Jakmile se Erika objevila v přestrojení, Ondřej Sokol (49) ji nazval Červenou Karkulkou pro dospělé. Její vystoupení bylo skutečně šťavnaté a dočkala se proto ovací vestoje od všech členů poroty. Poklonu jí složil i moderátor Polívka. Pro velký úspěch několikrát zatřásla zadkem i po odzpívání.

Související články

Další články