Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Erika Stárková není na svou roli sama: Herečce patří tělo Dáši, víte ale, čí je hlas?

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 32 fotografií
dabing
Česká televize odvysílala už druhý díl seriálu Most!, který se především díky nekorektnosti mezi diváky skvěle uchytil. Jednu z hlavních postav si zahrála Erika Stárková, ta se v seriálu představila jako bratr Pavel, který se nechal přeoperovat na ženu jménem Dáša. I tvůrci si uvědomili, že by byl nesmysl, kdyby přeoperovaný muž promlouval hlasem sexy ženy, a tak se rozhodli, že Erika bude dabovaná. Kdo jí propůjčil hlas?

Erika Stárková je nepochybně velmi sexy herečka a svůj ženský šarm dokáže využít. Její hlas by však ubíral na autentičnosti její role, hraje muže, který se nechal přeoperovat na ženu. Proto se tvůrci seriálu rozhodli, že bude nejlepší, když Eriku nějaký muž předabuje. Volba padla na Jana Cinu, který se skvěle předvedl v soutěži Tvoje tvář má známý hlas.

Jan Cina se v televizi poprvé objevil už jako dítě ve snímku Smradi. Od té doby jeho sláva stoupá nezadržitelným tempem, zahrál si v nespočtu filmů i seriálů. Nyní se stal součástí jednoho z nejlépe hodnocených a nejsledovanějších seriálů. Jan propůjčil hlas Erice Stárkové alias bratrovi Pavlovi alias sestře Dáše. Lepšího dabéra nemohli tvůrci seriálu vybrat, že je role Eriky předabovaná, se totiž dá jen horko těžko poznat!

Pokud jste už Eriku viděli i jinde než v seriálu Most!, nepochybně vám na jejím hlasu přišlo něco zvláštního. Diváci, kteří ji nikdy předtím neviděli, však vůbec nic nepoznali. Spojení Eriky a Jana Ciny tak tvůrcům přineslo ovoce.

Erika Stárková je žena, která vyzařuje obrovskou sexuální energii a ještě před odvysíláním prvního dílu padla otázka, jak se taková dračice dokáže zhostit role muže v ženském těle. Po prvních dvou epizodách však není o jejím hereckém umu pochyb a zdá se, že Erika dokáže zahrát každou roli, která jí je přidělena. Jan Cina už jí v tomto případě jen dopomáhá.

Související články

Další články