Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Erika (26) se předávkovala a sedla za volant: Vzadu měla malého syna! FOTO HRŮZY UVNITŘ

Erika (26) se předávkovala a sedla za volant: Vzadu měla malého syna! FOTO HRŮZY UVNITŘ
Zdroj: Facebook/Bartholomew County Sheriff's Office
+ Další 3 fotografie
Mladá matka Erika (26) fetovala od 15 let a kvůli závislosti ohrozila svého ani ne ročního syna! Předávkovala se heroinem a sedla za volant. Na zadní sedačce přitom seděl právě maličký chlapeček! Skončil incident tragicky?

Naprostou tragédií mohlo skončit konání mladé matky Eriky Hurt. Dlouholetá feťačka se předávkovala heroinem a usedla za volant svého vozu. Na zadní sedačce měla desetiměsíčního syna Parkera.

Erika okamžitě upadla do mdlob, takže naštěstí ani nestihla uvést auto do pohybu. Ženu objevili kolemjdoucí, kteří přivolali záchranáře a policii. Přestože dávka nejtvrdší drogy by jiného usmrtila, matku se následně podařilo v nemocnici oživit. Incident, jenž mohl skončit nešťastně jak pro ni, tak pro maličkého Parkera, se tak díky bohu obešel bez následků.

"Byla to nejhorší chvíle mého života," vzpomíná po roce Erika. Ta se po události konečně postavila své závislosti čelem a s drogami nadobro skoncovala. Aby od fetování odradila ostatní, rozhodla se fotografii z inkriminovaného momentu veřejně sdílet. Sedí na ní za volantem v úplném bezvědomí a v ruce drží injekční stříkačku.

"Chtěla jsem, aby fotku vidělo co nejvíc lidí. Je z ní zřejmé, jak vypadá závislost na heroinu. Také nechci zapomenout, až do jakých nesnází mě dovedla," svěřila se mladá matka, která na drogy nesáhla už několik měsíců.

Našla si práci v továrně a fakt, že už nefetuje, dokazuje její viditelné ztloustnutí. Nyní se stará o malého Parkera a poprvé v životě je šťastná. "Už to nechci nikdy zažít," dodává závěrem.

Související články

Další články