Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Eric Cantona ostře kritizuje Messiho: Leo, s těmi vlasy vypadáš jako klon Justina Biebera!

Eric Cantona si utahuje z Messiho účesu.
Zdroj: Instagram
Francouzský rebel je zpět a pro Eurosport glosuje současný fotbalový svět. A rozhodně si nebere servítky. Z Messiho si Eric Cantona utahuje kvůli jeho účesu.

Fotbalová legenda je zpět. Eric Cantona určitě může s přehledem glosovat, co se momentálně odehrává ve světě fotbalu.

A moc se mu nelíbí, co se děje v jeho milovaném Manchesteru. United rozhodně nezáří a José Mourinho se trápí. „José, vydrž! Může to být i horší. Třeba bys mohl trénovat Sunderland,“ směje se Cantona. Jenže zající se počítají po honu a do konce Premier League je ještě hodně dlouhá cesta. Možná se Manchester zvedne.

Ještě více to ale od Erica schytal Lionel Messi. „Odbarvené blond vlasy a rudá bradka? Stal se snad Messi členem nějaké chlapecké popové kapely? Udělali z něj snad klon Justina Biebra? Kdo tohle Messimu udělal, by se měl stydět,“ uvedl Eric Cantona pro Eurosport.

Ale Eric také chválil. Hodně příjemné chvíle mu připravil Mesut Özil. „Ten jeho gól v Lize mistrů? Ještě nyní mi běhá mráz po zádech. Vysoký míč přes brankáře, pak tam zavrtěl boky jako Shakira, pak jemný balón do vinglu… Fotbal je někdy opravdu umění,“ rozplýval se Eric. Více najdete ZDE.

Související články

Další články