Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Erdogan mluvil o zabíjení Evropanů a za pár hodin byl masakr v Londýně. Nešťastná náhoda?

Jde o nešťastnou náhodu?
Zdroj: Profimedia.cz
Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan vzkázal Evropě, aby se začala bát o svoje životy, protože se vydala špatnou cestou. O pár hodin později najel radikální muslim do davu lidí na chodník před Westminsterským palácem a zabil 4 lidi. Jde o nešťastnou náhodu?

22. března to byl přesně rok od teroristických útoků v Bruselu, při kterých zemřelo 35 lidí. Bohužel, ve stejný den rok poté najel radikální muslim Khalid Masood do davu lidí na Westminsterském mostě a zabil 4 nevinné lidi a dalších téměř 40 zranil. 7 lidí je v ohrožení života a leží na jednotce intenzivní péče v nemocnici. K útoku se přihlásil Islámský stát a teroristé slaví!

Navíc se jen pár hodin předtím musel k Evropě vyjádřit turecký prezident Recep Tayyip Erdogan, který Evropanům vzkázal, aby měli strach o své životy, protože se vydali na takovou cestu, ve které nebudou nikdy v bezpečí. Turecko je navíc naším spojencem NATO a chtělo by být také v Evropské unii. Evropa mu platí miliardy za to, aby ji mohl i nadále držet v uprchlické krizi pod krkem. Více si přečtěte ZDE.

Související články

Další články