Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Erbová stráví Vánoce s exmanželem: Zdeněk Bahenský promluvil o jejich citlivém vztahu

V roce 2009 působili ještě jako spokojená rodinka.
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
překvapení

Že by se Vlaďka Erbová (40) 11 let po rozvodu dala znovu dohromady s prvním manželem Zdeňkem Bahenským (35)? Takové zprávy se nyní šíří českou krajinou a některé to zaskočilo. Však ti dva byli léta na nože a soudili se, až se z nich kouřilo. Jak to nyní mezi nimi ve skutečnosti je, prozradil eXtra.cz bývalý hokejista.

Zdeněk Bahenský: Vlaďka Erbová už nikdy nebude má

„Je naprostý nesmysl, že bychom byli znovu spolu. Nejsme a nikdy nebudeme. Jen jsme vzali děti na hory. To je celé. Během toho vznikla jedna blbá momentka, kterou si Vlaďka dala na Instagram a z toho vznikají spekulace. Vyčetl jsem jí to, protože to podle mě není fér ani vůči našim partnerům,“ řekl eXtra.cz exsportovec a momentálně podnikatel Zdeněk Bahenský.

Kdo je tedy jeho přítelkyní, ale nechtěl říci, vztah je prý teprve v počátcích.

Krach manželství a léta válek

Nehtařka Vlaďka Erbová a Zdeněk Bahenský se brali v roce 2007, rozvedli se už za tři roky. Od té doby spolu ale trvale válčili, sekyru zakopali až loni.

Jako by si uvědomili, že dlouhotrvající bitva nikomu nic nepřinese a trpí tím jenom jejich dítě.

Chtělo to ale hodně empatie z obou stran. Z úst Zdeňka třeba před dvěma lety padala slova o narušené paní, chorých řečech, lhaní a povinností zamyslet se nad svým životem. Erbová zase tvrdila, že jí dluží výživné, a poslala na něj exekutory. Téměř všechno zlé bylo ale odpuštěno a zažehnáno.

Viktorka vidí poprvé tátu a mámu spolu

„Vidím, jak to, že spolu dokážeme vyjít, prospívá oběma dětem. Když přijedu na návštěvu, jsou šťastné. Viktorka vidí společně mámu a tátu, což pomalu celý život nezažila, tak si to užívá,“ přiznal Bahenský, který se i k devítiletému Markusovi, jehož má modelka s exfotbalistou Tomášem Řepkou, chová jako k vlastnímu a bere ho všude, kam svou dceru.

Nikdy si úplně neodpustíme

Ale je to vocaď pocaď. S Vlaďkou vůči sobě máme bloky, přes které nejede vlak. Dokážeme si navzájem některé věci odpustit, ale něco taky ne. Takže představa o tom, že bychom zase byli partneři, je úplně nereálná. Budeme spolu ale kvůli dětem trávit Štědrý den,“ dodal pro eXtra.cz Zdeněk Bahenský, který tak zničil veškeré spekulace o návratu k Vlaďce.

Související články

Další články